Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Rocznicę Odzyskania Niepodległości świętowały przedszkolaki w „siódemce”


slider-sp7Wierszem, tańcem i piosenką uczcili Święto Odzyskania Niepodległości najmłodsi członkowie szkolnej wspólnoty w  Szkole Podstawowej nr 7. Dzieci z oddziałów 0c i 0f pod kierunkiem wychowawczyń – Katarzyny Sęczkowskiej i Katarzyny Szydłowskiej przygotowały piękny program artystyczny, który ogromnie spodobał się  siedzących na widowni ich rówieśnikom, ale również  zaproszonym z tej okazji rodzicom i gościom.

KSP Mława nabór

Najmłodsi artyści wystąpili ubrani w jednolite stroje utrzymane w tonacji naszych barw narodowych, a wszyscy przypięli świąteczne biało-czerwone kotyliony. Również okolicznościowa dekoracja z hasłem Polska Nasza Ojczyzna Kochana podkreślała uroczysty, a zarazem radosny charakter tej uroczystości. Taki też nastrój udzielił się widzom, a wykonanie tradycyjnej żołnierskiej piosenki z tego okresu zatytułowanej „Ułani, ułani” było chyba najbardziej oklaskiwaną częścią występu.

RK

« 1 z 4 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Rocznicę Odzyskania Niepodległości świętowały przedszkolaki w „siódemce”"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Teresa
Gość

Serce rośnie …. wielkie słowa uznania dla dzieciaczków i kadry pedagogicznej …. to jest patriotyzm

wpDiscuz