Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Rocznicę Odzyskania Niepodległości świętowały przedszkolaki w „siódemce”


slider-sp7Wierszem, tańcem i piosenką uczcili Święto Odzyskania Niepodległości najmłodsi członkowie szkolnej wspólnoty w  Szkole Podstawowej nr 7. Dzieci z oddziałów 0c i 0f pod kierunkiem wychowawczyń – Katarzyny Sęczkowskiej i Katarzyny Szydłowskiej przygotowały piękny program artystyczny, który ogromnie spodobał się  siedzących na widowni ich rówieśnikom, ale również  zaproszonym z tej okazji rodzicom i gościom.


Najmłodsi artyści wystąpili ubrani w jednolite stroje utrzymane w tonacji naszych barw narodowych, a wszyscy przypięli świąteczne biało-czerwone kotyliony. Również okolicznościowa dekoracja z hasłem Polska Nasza Ojczyzna Kochana podkreślała uroczysty, a zarazem radosny charakter tej uroczystości. Taki też nastrój udzielił się widzom, a wykonanie tradycyjnej żołnierskiej piosenki z tego okresu zatytułowanej „Ułani, ułani” było chyba najbardziej oklaskiwaną częścią występu.

RK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Teresa
Teresa
5 lata temu

Serce rośnie …. wielkie słowa uznania dla dzieciaczków i kadry pedagogicznej …. to jest patriotyzm

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x