Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pierwszy zwiastun zimy dotarł do Mławy


slider1Pierwsze w tym roku opady śniegu, przykryły białym dywanikiem nie tylko ulice, zmuszając kierowców do jeszcze większej niż zwykle ostrożności, ale również inne obiekty użyteczności publicznej. Szczególnie ładny widok tworzą na dużych powierzchniach tak właśnie jak w mławskim parku. Co prawda jesień jeszcze ostatecznie nie skapitulowała, kilka brzóz do dziś zachowało złocisto – czerwone liście.  Zapraszamy do małej fotogalerii.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Ktoś...
Gość
Ktoś...

Niektóre zdjęcia są naprawdę super 🙂 – pełen szacun, np. to z wroną.
Cudownie wyglądają jesienne brzozy w śniegu.
Wczoraj wieczorem było naprawdę ślicznie.
Pierwszy śnieg… ktoś nawet ulepił pod blokiem bałwanka…

Ktoś...
Gość
Ktoś...

Nie używam zdrobnień, ale tu musiałam, bo to był prawdziwy bałwanek – mały :), ale mimo to przykuł moją uwagę.