Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława duży wybór ram Mława galeria autorska Przemysław Zalweski sprzedaż obrazów na zamówienie
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Artur Ciesielski nowym radnym w radzie gminy Wiśniewo


slider3W niedzielę 6 listopada w gminie Wiśniewo odbyły się wybory uzupełniające do rady gminy. Do wyborczej rywalizacji w okręgu wyborczym w Podkrajewie stanęło dwóch kandydatów. Mandat radnego gminy mieszkańcy tego okręgu powierzyli Arturowi Ciesielskiemu.Wybory stały się konieczne po tym, jak w lipcu br. Łukasz Tatuch, dotychczasowy radny gminy wybrany w wyborach samorządowych w roku 2014 złożył mandat radnego.  Do wyborów stanęło dwóch kandydatów Artur Ciesielski ( to właśnie z jego komitetu wyborczego wcześniej  radnym został Łukasz Tatuch) oraz Adrian Stryjec.

– Uprawnionych do głosowania w okręgu wyborczym nr 11 było 350 osób. W głosowaniu wzięło udział 109 wyborców, co daje frekwencję 31,14 %. W głosowaniu Artur Ciesielski uzyskał 64 głosy, a Adrian Stryjec  45. Radnym został więc wybrany Artur Ciesielski kandydat KWW Lepsze jutro – podaje Maria Lasocka dyrektor Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Ciechanowie.

Artur Ciesielski jako radny – elekt, pełnoprawnym radnym stanie się na pierwszej sesji rady gminy Wiśniewo, kiedy to złoży ślubowanie.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500