Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Artur Ciesielski nowym radnym w radzie gminy Wiśniewo


slider3W niedzielę 6 listopada w gminie Wiśniewo odbyły się wybory uzupełniające do rady gminy. Do wyborczej rywalizacji w okręgu wyborczym w Podkrajewie stanęło dwóch kandydatów. Mandat radnego gminy mieszkańcy tego okręgu powierzyli Arturowi Ciesielskiemu.


Wybory stały się konieczne po tym, jak w lipcu br. Łukasz Tatuch, dotychczasowy radny gminy wybrany w wyborach samorządowych w roku 2014 złożył mandat radnego.  Do wyborów stanęło dwóch kandydatów Artur Ciesielski ( to właśnie z jego komitetu wyborczego wcześniej  radnym został Łukasz Tatuch) oraz Adrian Stryjec.

– Uprawnionych do głosowania w okręgu wyborczym nr 11 było 350 osób. W głosowaniu wzięło udział 109 wyborców, co daje frekwencję 31,14 %. W głosowaniu Artur Ciesielski uzyskał 64 głosy, a Adrian Stryjec  45. Radnym został więc wybrany Artur Ciesielski kandydat KWW Lepsze jutro – podaje Maria Lasocka dyrektor Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Ciechanowie.

Artur Ciesielski jako radny – elekt, pełnoprawnym radnym stanie się na pierwszej sesji rady gminy Wiśniewo, kiedy to złoży ślubowanie.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x