Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Artur Ciesielski nowym radnym w radzie gminy Wiśniewo


slider3W niedzielę 6 listopada w gminie Wiśniewo odbyły się wybory uzupełniające do rady gminy. Do wyborczej rywalizacji w okręgu wyborczym w Podkrajewie stanęło dwóch kandydatów. Mandat radnego gminy mieszkańcy tego okręgu powierzyli Arturowi Ciesielskiemu.

KSP Mława nabór

Wybory stały się konieczne po tym, jak w lipcu br. Łukasz Tatuch, dotychczasowy radny gminy wybrany w wyborach samorządowych w roku 2014 złożył mandat radnego.  Do wyborów stanęło dwóch kandydatów Artur Ciesielski ( to właśnie z jego komitetu wyborczego wcześniej  radnym został Łukasz Tatuch) oraz Adrian Stryjec.

– Uprawnionych do głosowania w okręgu wyborczym nr 11 było 350 osób. W głosowaniu wzięło udział 109 wyborców, co daje frekwencję 31,14 %. W głosowaniu Artur Ciesielski uzyskał 64 głosy, a Adrian Stryjec  45. Radnym został więc wybrany Artur Ciesielski kandydat KWW Lepsze jutro – podaje Maria Lasocka dyrektor Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Ciechanowie.

Artur Ciesielski jako radny – elekt, pełnoprawnym radnym stanie się na pierwszej sesji rady gminy Wiśniewo, kiedy to złoży ślubowanie.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz