Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

3 Marsz Obrońcom Mławy


plakat-marszu-2016W związku z nadchodzącym Świętem Niepodległości serdecznie zapraszamy na 3 Marsz Obrońcom Mławy. Marsz odbędzie się 12 LISTOPADA 2016 r., sobota godzina 10.00, fragmentem mławskiej linii obrony z 1939 r
Spotykamy się na parkingu przy Pomniku Piechura (Uniszki), trasa ok. 5 km (ok 4 godz).
Wspólnie oddamy hołd walczącym o naszą niepodległość,nauka pieśni wojskowych, udział rekonstruktorów oraz mała opowieść o polskich umocnieniach polowych z 1939r.
Wspólne ognisko, zajęcia plenerowe oraz wiele dodatkowych niespodzianek.
Obowiązkowo zabieramy ze sobą: ciepłe i wygodne ubranie nadające się do spaceru po lesie, termos z ciepłą herbatą (kawosze z kawą), prowiant na czas marszu … a kiełbasę na ognisku zapewniają organizatorzy i sponsorzy.

KSP Mława nabór

źródło: Robert Zaborowski – Grupa nieformalna Mława – miasto zabytkowe

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz