Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

3 Marsz Obrońcom Mławy


plakat-marszu-2016W związku z nadchodzącym Świętem Niepodległości serdecznie zapraszamy na 3 Marsz Obrońcom Mławy. Marsz odbędzie się 12 LISTOPADA 2016 r., sobota godzina 10.00, fragmentem mławskiej linii obrony z 1939 r
Spotykamy się na parkingu przy Pomniku Piechura (Uniszki), trasa ok. 5 km (ok 4 godz).
Wspólnie oddamy hołd walczącym o naszą niepodległość,nauka pieśni wojskowych, udział rekonstruktorów oraz mała opowieść o polskich umocnieniach polowych z 1939r.
Wspólne ognisko, zajęcia plenerowe oraz wiele dodatkowych niespodzianek.
Obowiązkowo zabieramy ze sobą: ciepłe i wygodne ubranie nadające się do spaceru po lesie, termos z ciepłą herbatą (kawosze z kawą), prowiant na czas marszu … a kiełbasę na ognisku zapewniają organizatorzy i sponsorzy.


źródło: Robert Zaborowski – Grupa nieformalna Mława – miasto zabytkowe

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x