Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

AKCJA PODARUJ PLUSZOWEGO MISIA


misieTo już siódma akcja organizowana przez Filię nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. B. Prusa w Mławie przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Mławie.


Każdy, kto chciałby wziąć udział w tym szczytnym przedsięwzięciu, może przynieść pluszowego misia do Filii nr 1 MBP (Szkoła Podstawowa nr 4 ul. Graniczna 39). Akcja trwa od 2 do 23 listopada br.

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM!!!

Każdy podarowany przez Was miś otrzyma etykietkę z napisem dla przyjaciela i będzie zaprezentowany na wystawie w bibliotece. Wystawę pluszowych misiów będzie można oglądać od 25 do 30 listopada w godzinach otwarcia biblioteki.
Po wystawie wszystkie podarowane misie zostaną przekazane dzieciom objętym programem pomocy społecznej realizowanym przez odpowiednie instytucje społeczne i w świątecznych paczkach trafią do ich domów.
Misie, które mają być przekazane innym dzieciom powinny być czyste, estetyczne i w dobrym stanie.

Dziękujemy wszystkim za dobre serce

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x