Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Złota polska jesień


slider22Za oknami szaro – bura iście listopadowa pogoda. To oblicze tej późniejszej jesieni, kiedy dzień wyraźnie maleje, nasze oczy karmią się mniejszą ilością światła, na drzewach pozostają sczerniałe, gołe gałęzie, a my częściej wpadamy w nostalgiczne nastroje.


A przecież jeszcze kilkanaście dni temu świeciło słońce, liście drzew mieniły się barwami, złota i czerwieni. Choć na chwilę powróćmy do złotej polskiej jesieni w Mławie i okolicach.

Fot. CM i archiwum prywatne

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x