Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Teatr Lalek Pinokio w bibliotekach w Mławie i Wieczfni Kościelnej


sliderW pochmurny, listopadowy dzień Teatr Lalek Pinokio z Nowego Sącza zaprosił przedszkolaki z Mławy i Wieczfni Kościelnej w barwny świat bajek, gdzie dobro jest zawsze nagrodzone a zło ukarane.


3 listopada dla przedszkolaków odbyły się trzy przedstawienia: dwa w Miejskiej Bibliotece Publicznej  Mławie i jedno w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wieczfni Kościelnej. Teatr kukiełek w przygotowanej scenografii zaprezentował najmłodszym widzom widowisko pt. „Kłamstwa Kozy”. Najmłodsi widzowie zarówno w Wieczfni jak i w Mławie z zapartym tchem i otwartymi ustami śledzili perypetie bohaterów opowiastki: sierotki Paulinki i Kozuchy Kłamczuchy. Zmartwili się gdy Paulinkę po kłamstwach Kozy Gospodyni wypędziła ze służby, a potem uważnie śledzili dalsze wybryki Kozy, którą po zdemaskowaniu jej kłamstw Gospodyni również wygnała z domu. Prostym morałem tego przedstawienia była prawda znana również dorosłym, że kłamstwo ma krótkie nogi.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x