Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Teatr Lalek Pinokio w bibliotekach w Mławie i Wieczfni Kościelnej


sliderW pochmurny, listopadowy dzień Teatr Lalek Pinokio z Nowego Sącza zaprosił przedszkolaki z Mławy i Wieczfni Kościelnej w barwny świat bajek, gdzie dobro jest zawsze nagrodzone a zło ukarane.

KSP Mława nabór

3 listopada dla przedszkolaków odbyły się trzy przedstawienia: dwa w Miejskiej Bibliotece Publicznej  Mławie i jedno w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wieczfni Kościelnej. Teatr kukiełek w przygotowanej scenografii zaprezentował najmłodszym widzom widowisko pt. „Kłamstwa Kozy”. Najmłodsi widzowie zarówno w Wieczfni jak i w Mławie z zapartym tchem i otwartymi ustami śledzili perypetie bohaterów opowiastki: sierotki Paulinki i Kozuchy Kłamczuchy. Zmartwili się gdy Paulinkę po kłamstwach Kozy Gospodyni wypędziła ze służby, a potem uważnie śledzili dalsze wybryki Kozy, którą po zdemaskowaniu jej kłamstw Gospodyni również wygnała z domu. Prostym morałem tego przedstawienia była prawda znana również dorosłym, że kłamstwo ma krótkie nogi.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz