Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Paweł Stawiński, Kaja Klimkiewicz i TVN w Mławie


W sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Mławie telewizja TVN nagrywała materiał telewizyjny, który  zostanie wyemitowany prawdopodobnie w  poniedziałkowej odsłonie „Dzień Dobry TVN”.  Tym razem, program poświęcony będzie osobie Kai Klimkiewicz, świeżo upieczonej Miss Polski (Miss World – Poland).


 – Z Kają mam wielka przyjemność współpracować na płaszczyźnie artystycznej, będąc jej instruktorem śpiewu oraz akompaniatorem. Miałem też wielką przyjemność spotkania i współpracy z panią Agnieszką Rylik, mistrzynią świata w boksie zawodowym, prezenterką stacji TVN, która to przeprowadzała ze wspomniana Miss, wywiad.  Możliwość współpracy z Wami, jest dla mnie wielką przyjemnością, dziękuję obu Paniom – pisze Paweł Stawiński na swoim profilu facebookowym.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Alfonso Pawlacz
Alfonso Pawlacz
10 miesięcy temu

„który prawdopodobnie zostanie wyemitowany”
mialem gratulowac sukcesu ale rozumiem ze gratulacje winny byc probabilistyczne