Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zaduszkowy wieczór na starym cmentarzu


sliderW tym roku pogoda nie rozpieszczała odwiedzających mławskie cmentarze. Dzień Wszystkich Świętych był wyjątkowo zimny i deszczowy. Niewiele lepsza aura panowała w Dniu Zadusznym, choć wieczorem na szczęście wreszcie przestało padać. W tym roku wieczorami na starym cmentarzu, jak nigdy, spotkać można było jedynie nielicznych, którzy jeszcze przyszli zapalić znicz, czy chwilę w milczeniu postać nad którąś z mogił. Trochę tego wieczornego klimatu tych dni staraliśmy się utrwalić na fotografii.  Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych nie tylko w te święta.


red.

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
kot
kot
5 lata temu

Co ma dynia do jakości zdjęć robionych nocą? Niestety, nie rozumiem. Nie komentuje wystroju grobów, nawet się nad tym nie zastanawiam. Chodziło mi tylko i wyłącznie o jakość zdjęć wykonanych nocą .Być może nie wyrażam tego precyzyjnie w pierwszym komentarzu , moja wina. Pozdrawiam serdecznie.

kot
kot
5 lata temu

jakie piękne zdjęcia

mysz
mysz
5 lata temu
Reply to  kot

zwłaszcza te z dynią na grobie.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x