Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława duży wybór ram Mława galeria autorska Przemysław Zalweski sprzedaż obrazów na zamówienie
Logo
meblolux

Zaduszkowy wieczór na starym cmentarzu


sliderW tym roku pogoda nie rozpieszczała odwiedzających mławskie cmentarze. Dzień Wszystkich Świętych był wyjątkowo zimny i deszczowy. Niewiele lepsza aura panowała w Dniu Zadusznym, choć wieczorem na szczęście wreszcie przestało padać. W tym roku wieczorami na starym cmentarzu, jak nigdy, spotkać można było jedynie nielicznych, którzy jeszcze przyszli zapalić znicz, czy chwilę w milczeniu postać nad którąś z mogił. Trochę tego wieczornego klimatu tych dni staraliśmy się utrwalić na fotografii.  Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych nie tylko w te święta.red.

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
kot
Gość
kot

Co ma dynia do jakości zdjęć robionych nocą? Niestety, nie rozumiem. Nie komentuje wystroju grobów, nawet się nad tym nie zastanawiam. Chodziło mi tylko i wyłącznie o jakość zdjęć wykonanych nocą .Być może nie wyrażam tego precyzyjnie w pierwszym komentarzu , moja wina. Pozdrawiam serdecznie.

kot
Gość
kot

jakie piękne zdjęcia

mysz
Gość
mysz

zwłaszcza te z dynią na grobie.