Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Zaduszkowy wieczór na starym cmentarzu


sliderW tym roku pogoda nie rozpieszczała odwiedzających mławskie cmentarze. Dzień Wszystkich Świętych był wyjątkowo zimny i deszczowy. Niewiele lepsza aura panowała w Dniu Zadusznym, choć wieczorem na szczęście wreszcie przestało padać. W tym roku wieczorami na starym cmentarzu, jak nigdy, spotkać można było jedynie nielicznych, którzy jeszcze przyszli zapalić znicz, czy chwilę w milczeniu postać nad którąś z mogił. Trochę tego wieczornego klimatu tych dni staraliśmy się utrwalić na fotografii.  Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych nie tylko w te święta.

KSP Mława nabór

red.

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Zaduszkowy wieczór na starym cmentarzu"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
kot
Gość

Co ma dynia do jakości zdjęć robionych nocą? Niestety, nie rozumiem. Nie komentuje wystroju grobów, nawet się nad tym nie zastanawiam. Chodziło mi tylko i wyłącznie o jakość zdjęć wykonanych nocą .Być może nie wyrażam tego precyzyjnie w pierwszym komentarzu , moja wina. Pozdrawiam serdecznie.

kot
Gość

jakie piękne zdjęcia

mysz
Gość

zwłaszcza te z dynią na grobie.

wpDiscuz