Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Gimnazjaliści z „Dwójki” w Muzeum Motoryzacji oraz Teatrze Muzycznym w Gdyni


sliderRozbudzanie zainteresowań teatrem, rozwijanie świadomości kulturowej, obcowania ze sztuką oraz przygotowanie uczniów do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym, a także integracja była głównym celem wycieczki uczniów Gimnazjum nr 2 im. dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie, która odbyła się pod koniec  października 2016r.


Jednak zanim uczniowie udali się do Teatru Muzycznego w Gdyni odwiedzili Muzeum Motoryzacji. Młodzież pod okiem wspaniałego przewodnika miała okazję zapoznać się z historią motoryzacji, obejrzeć zabytkowe motocykle oraz  marki samochodów z całego świata, które dzisiaj są wynajmowane na różnego rodzaju uroczystości.
Późnym wieczorem w gdyńskim Teatrze im. Danuty Baduszkowskiej uczniowie obejrzeli pop-operę „Notre Dame de Paris” .Widowisko ukazało historię wielkiej miłości rozgrywającej się u schyłku średniowiecza. Muzyka, gra świateł, dekoracja oraz gra aktorów wzbudziły w oglądających niesamowite przeżycia. Po takiej ilości wrażeń młodzież po raz kolejny wyraziła chęć obejrzenia  musicalu. Tym razem będzie to „GHOST” – uwierz w miłość.

źródło:Gimnazjum nr 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x