Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mławska pływalnia jest otwarta


slider basenMławska pływalnia otwarta. Od 2 listopada  w godzinach 6.00 – 22.00 można korzystać z obu niecek mławskiej pływalni.


– 28 października wystąpiliśmy do Państwowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Mławie o wyrażenie zgody na dopuszczenie do użytkowania pływalni. Załączyliśmy otrzymane w piątek 28 października wyniki pełnych badań wody. Wyniki są dobre, ale pływalnię możemy otworzyć dopiero po dopuszczeniu przez sanepid – informuje Piotr Jankowski dyrektor MOSiR.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
11 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Żenada
Żenada
5 lata temu

Basen został otwarty 2 listopada, a już na dnie w niektórych miejscach leży piasek. Czy to jest normalne? Miałem kupować karnet ale w związku z tym nie chce mieć doczynienia z Mławskim basenem. Nie polecam

SK
SK
5 lata temu
Reply to  Żenada

Czyli nie tylko ja zauważyłam piasek a raczej „kupkę” piasku w basenie. Ochyda po prostu i strach wchodzić do tego basenu, Panie Jankowski kto jest od pilnowania czystości w wodzie? A jak już tu jestem to chciałabym poruszyć również temat związany z ratownikami. Co niektórzy są strasznie nie przyjemni i lekceważą swoje obowiązki, wolą patrzeć w telefon niż obserwować bawiące się dzieci w wodzie, ciekawe kto pózniej by odpowiadał za utopienie się dziecka a nawet i dorosłego.

Jarząbek
Jarząbek
5 lata temu

Juuuż!!!!!!

UM
UM
5 lata temu

Podobno basen przecieka i dlatego na nowym sztucznym boisku za grube miliony stoi woda. Aby nie podnosić kosztow basenu, pracownicy wiadrami wlewali ją z powrotem do basenu. Jak wyniki wyszły zle to przestali, woda się odstała i teraz jest cacy. Od jutra znowu wiadra idą w ruch. Jednak postu Zibiego nie ogarniam. Mamy się kontaktować z Sanepidem i Redakcją zamiast przeczytac o tym w Codziennikmlawskim? To Redakcja robi z tego tajemnice?

Wojtas
Wojtas
5 lata temu

Czy ktoś odpowiedział finansowo za tak długi remont, czy nieudolną firmę wybraną w przetargu obciążono jakimiś kosztami, a dyrektor MOSIR, który zamiast dopilnować wszystkiego, podobno gdzieś się woził, poniesie jakieś służbowe konsekwencje za swoją beztroskę, czy tylko my, mieszkańcy zapłacimy za ten remont, za płace pracowników, którzy w czasie remontu jej nie wykonywali, kary , które sąd przyzna firmom takim jak np. Płetwal??????????? – pytań jest tu bez liku
a ostatnie:
Jak długo ten basen będzie działał bez usterek i bez kolejnych zamknięć?

Zibi
Zibi
5 lata temu
Reply to  Wojtas

Panie Wojtas , nie dziwię się Tobie że tak piszesz .Tak piszą Ci którzy nie znają meritum , a prawda jest zupełnie inna . Polecam Ci ( jeżeli Posiadasz trochę honoru ) skontaktuj sie z Sanepidem w Mławie i redakcją codziennik mławski , a poznasz cała prawdę . W przyszłości zanim Będziesz kogoś oczerniał – sprawdz dokładnie . Pozdrawiam i życzę chłodnej głowy.

Wojtas
Wojtas
5 lata temu
Reply to  Zibi

Nie bardzo widzę w tym poście oczernianie kogoś, zadaję pytania, które same nasuwają się wielu osobom. Oświeć Pan Panie Zibi nas PRAWDĄ, a nie będziemy snuć domysłów, po co mamy chodzić do sanepidu czy do redakcji codziennika? przecież to jasne, że oni nas zbędą tajemnicą zawodową. Jedyna nasza nadzieja w Panu. Mam bardzo chłodną głowę i dlatego bardzo denerwuje mnie i smuci marnotrawstwo naszych wspólnych pieniędzy, bo pieniądze, którymi rządzicie sobie tak beztrosko wyciągnięte zostały z naszych kieszeni, a więc mamy prawo do Waszej szczerości i prawo do wiedzy, której nie znamy. Nie zauważam, żebym kogoś oczerniał, ja tylko pytam.

Ciekawska
Ciekawska
5 lata temu

Obydwie niecki otwarte?

UM
UM
5 lata temu

Czyli firma z Białegostoku dobrze wykonała remont? Czy basen będzie otwarty od badania do badania?

Zibi
Zibi
5 lata temu
Reply to  UM

Tak – wykonała dobrze nie remont , ale modernizację.Przyczyną całego zamieszania była bardzo mocno zanieczyszczona instalacja obiegu wody (rury obciążone częściowo starymi zanieczyszczeniami i złogami biogenicznymi ,,biofilmy”) . System który został obecnie zainstalowany na basenie spowodował oderwanie cząsteczek biofilmów z „zamkniętymi” mikroorganizmami miedzy innymi . Z tego powodu w kwietniu 2016 basen w Mławie był również zamknięty , o czym użytkownik nie poinformował firmę z B-stoku .
Teraz bedzie działał bez przeszkód .Użytkownicy -proszę zwróćcie uwagę na znaczącą poprawę powietrza w hali basenowej i klarowność wody.
Pozdrawiam UM , bo chyba jako jedyna śledziła uważnie to całe zamieszanie i jej opinia jest jak najbardziej prawidłowa .

Zibi
Zibi
5 lata temu
Reply to  UM

Dobrze wykonała nie remont , tylko modernizację .Przyczyną całego zamieszania było mocne zanieczyszczenie rurociągów wszystkich obiegów wody (rury mocno obciążone częściowo starymi zanieczyszczeniami i złogami biogenicznymi ,,biofilmy”). Skutkiem czego był oderwanie cząsteczek biofilmów z „zamkniętymi” mikroorganizmami, między innymi bakterii pseudomonas aeruginosa.
W kwietniu 2016 z powodu tej bakteri basen w Mławie był również zamknięty , o czym użytkownik firmę z B-stoku nie poinformował . Użytkownicy – proszę zwróćcie teraz uwagę jak mocno poprawiła sie jakosc powietrza w hali basenowej i klarownosć wody w nieckach. Pozdrawiam UM , bo chyba jako jedyna uważnie śledziła to zamieszanie i jej opinia jest jak najbardziej prawidłowa.

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x