Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Dzięki odważnemu świadkowi nietrzeźwy kierowca BMW prosto z drogi trafił do aresztu


policjaMławska policja prowadzi postępowanie w sprawie nietrzeźwego kierującego BMW, który zatrzymał się na stacji paliw w Wiśniewie, kupił alkohol i planował wyruszyć w dalsza drogę. Przeszkodził mu w tym interweniujący świadek.

KSP Mława nabór

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, chwilę przed godz. 15:00 w miejscowości Wiśniewo. Świadek zdarzenia, mieszkaniec pow. pruszkowskiego, zauważył podejrzanie zachowującego się kierowcę BMW, który wszedł na stację paliw i kupił alkohol. Interweniujący mężczyzna wraz z pracownikiem stacji paliw, próbował zatrzymać nietrzeźwego. Kierowcy BMW udało się jednak ruszyć. Odjechał w kierunku Warszawy. Mieszkaniec pow. pruszkowskiego powiadomił policję i ruszył za nim. Pijany kierowca BMW został zatrzymany przez interweniującego świadka na krajowej siódemce w pobliżu miejscowości Kosiny Kapiczne i przekazany patrolowi policji.

Jak się okazało, samochodem marki BMW kierował 54 – letni Janusz N., mieszkaniec pow. mławskiego. Mężczyzna miał w organizmie  ponad 2,60 promila alkoholu, kierował samochodem bez uprawnień a pojazd nie był ubezpieczony.

Dzięki bohaterskiej interwencji świadka, pijany kierowca prosto z drogi trafił do mławskiego aresztu. Mławscy policjanci dziękują mieszkańcowi pow. pruszkowskiego, który wykazał się niezwykle konsekwentną reakcją i nie pozwolił by nietrzeźwy kierujący poruszał się po drodze.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Dzięki odważnemu świadkowi nietrzeźwy kierowca BMW prosto z drogi trafił do aresztu"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Zosia
Gość

Brawo, trzeba reagować w takich sytuacjach.

wpDiscuz