Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Starosta wręczył nagrody najlepszym maturzystom


sliderNajlepsi maturzyści mławskich szkół podczas odebrali z rąk starosty nagrody, dyplomy i gratulacje. Uroczystość wręczenia nagród dla najlepszych maturzystów roku 2016 przyznanych zgodnie z „Programem  wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu mławskiego” odbyła się 28 października br. podczas XX sesji rady powiatu.


Najlepsze wyniki egzaminu maturalnego, nagrodzone nagrodą starosty uzyskali:

– Patrycja Katarzyna Kowalska – maturzystka z I Liceum Ogólnokształcącego , obecnie studentka Politechniki Wrocławskiej na wydziale inżynierii kwantowej. Z egzaminu uzyskała 257 pkt.

– Marek Żuchyński – maturzysta z Zespołu Szkół Nr 1, obecnie student informatyki na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie. Z egzaminu maturalnego uzyskał 224,80 pkt.

– Cezary Litka – maturzysta Z Zespołu Szkół nr 4, obecnie student informatyki w szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w warszawie. Z egzaminu uzyskał 209,60 pkt.

– Tomasz Stando – maturzysta z Zespołu Szkół nr 3, obecnie student wydziału elektroniki Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Z egzaminu uzyskał 187,40 pkt.

– Jakub Krajewski – maturzysta Zespołu Szkół nr 2, obecnie student kryminologii na Uniwersytecie Gdańskim. Z egzaminu uzyskał 160,80 pkt.

Nagrody wręczane przez władze powiatu najlepsi maturzyści odbierali osobiście, a w kilku przypadkach w ich imieniu członkowie rodzin.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
do rodzic
do rodzic
6 lata temu

Proszę przeczytać uchwałę nr XXXIV/267/2014 Rady Powiatu Mławskiego w sprawie przyjęcia „Programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu mławskiego”. W niej jest odpowiedź.

rodzic
rodzic
6 lata temu

Nie ma nikogo z KLO. Czy to znaczy, że w szkole katolickiej zdało 100 % ale słabo ?

As
As
6 lata temu
Reply to  rodzic

Jak zdało to nie wiem, ale KLO, Wyspianum czy ACK nie są placówkami publicznymi prowadzonymi przez starostwo i tam nie ma nagród starosty i chyba ich się nie zaprasza nawet na sesje

uczen
uczen
6 lata temu
Reply to  As

spoko to są szkoły prywatne , niech im da prywaciarz !

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x