Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Spłonął samochód na osiedlu Sienkiewicza


slider-pozarDoszczętnie spłonął samochód osobowy stojący na parkingu przy ulicy Spółdzielczej na osiedlu Sienkiewicza.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego na parkingu przy ulicy Spółdzielczej wpłynęło o godzinie 18:35. Działania ratowniczo-gaśnicze podjęły dwa zastępy  JRG Mława. Działania straży polegały na podaniu jednego prądu wody w natarciu, aż do całkowitego ugaszenia pożaru. Auto uległo całkowitemu zniszczeniu. Policja ustala przyczynę zdarzenia – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

6 - liczba komentarzy w artykule "Spłonął samochód na osiedlu Sienkiewicza"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
obywatel
Gość

Zawodowa Straż Pożarna a gasi pojazd samochodowy wodą-profesjonalizm. To po co w samochodzie jest obowiązkowa gaśnica, mogłoby być wiadro z wodą.

Wojtas
Gość

Chyba strażacy wiedzą lepiej co robić, nie ucz obywatelu księdza pacierza.

do Wojtas
Gość

Skąd wiesz w jakim stanie była instalacja elektryczna? Zresztą zrób sobie eksperyment – polej wodą po akumulatorze tak aby woda połączyła „plus” z masą auta a następnie podziel się z nami swoimi wrażeniami pseudo ekspercie.

coco
Gość

Mądre działanie – podawać prąd wody na instalację elektryczną auta

Wojtas
Gość

W unieruchomiony samochodzie prąd raczej nie płynie

coco
Gość

Skąd pewność że auto nie posiadało alarmu? I gdzie podawano prąd wody? Zalany akumulator może spowodować zwarcie a nie powiesz mi że bieguny były całkowicie zaizolowane.

wpDiscuz