Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Spłonął samochód na osiedlu Sienkiewicza


slider-pozarDoszczętnie spłonął samochód osobowy stojący na parkingu przy ulicy Spółdzielczej na osiedlu Sienkiewicza.


ksp Mława
Reklama

– Zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego na parkingu przy ulicy Spółdzielczej wpłynęło o godzinie 18:35. Działania ratowniczo-gaśnicze podjęły dwa zastępy  JRG Mława. Działania straży polegały na podaniu jednego prądu wody w natarciu, aż do całkowitego ugaszenia pożaru. Auto uległo całkowitemu zniszczeniu. Policja ustala przyczynę zdarzenia – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
obywatel
obywatel
5 lata temu

Zawodowa Straż Pożarna a gasi pojazd samochodowy wodą-profesjonalizm. To po co w samochodzie jest obowiązkowa gaśnica, mogłoby być wiadro z wodą.

Wojtas
Wojtas
5 lata temu
Reply to  obywatel

Chyba strażacy wiedzą lepiej co robić, nie ucz obywatelu księdza pacierza.

do Wojtas
do Wojtas
5 lata temu
Reply to  Wojtas

Skąd wiesz w jakim stanie była instalacja elektryczna? Zresztą zrób sobie eksperyment – polej wodą po akumulatorze tak aby woda połączyła „plus” z masą auta a następnie podziel się z nami swoimi wrażeniami pseudo ekspercie.

coco
coco
5 lata temu

Mądre działanie – podawać prąd wody na instalację elektryczną auta

Wojtas
Wojtas
5 lata temu
Reply to  coco

W unieruchomiony samochodzie prąd raczej nie płynie

coco
coco
5 lata temu
Reply to  Wojtas

Skąd pewność że auto nie posiadało alarmu? I gdzie podawano prąd wody? Zalany akumulator może spowodować zwarcie a nie powiesz mi że bieguny były całkowicie zaizolowane.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x