Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Parcele Łomskie. Kobieta zasłabła za kierownicą


14874953_1490465100980445_1047134962_nKobieta kierująca Fiatem Panda w miejscowości Parcele Łomskie zasłabła za kierownicą i zjechała do przydrożnego rowu. Karetka pogotowia zabrała ją do szpitala.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Parcele Łomskie wpłynęło o godz. 7:56. Interweniowały dwa zastępy JRG Mława. W momencie przyjazdu na miejsce, okazało się, że kobieta kierująca Fiatem Panda zasłabła za kierownicą pojazdu, zjechała do rowu i uderzyła w znak drogowy. W momencie przyjazdu straży kobiecie pierwszej pomocy medycznej udzielał zespół ratownictwa medycznego, który przewiózł poszkodowaną do mławskiego szpitala. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Policja ustala jego przyczyny – podaje bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Parcele Łomskie. Kobieta zasłabła za kierownicą"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
torki
Gość

czyżby pierwsze było pogotowie -to prawie nie możliwe oj może odwozili lekarz hi hhi !!!

wpDiscuz