Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

NOWE ZNIŻKI DLA KLIENTÓW KINA KOSMOS I UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ MIEJSKIEGO DOMU KULTURY


kosmos

KSP Mława nabór

Już od listopada na korzystniejszych zasadach z kina korzystać będą mogli studenci do 26 r. życia, płacąc cenę biletu ulgowego (tj. 12 zł za film w 2D i 14 zł za film w 3D). Chcąc skorzystać ze zniżki należy okazać legitymację studencką. Z podobnej zniżki, jak studenci mogą korzystać emeryci powyżej 60 r. życia. Do skorzystania z tej zniżki upoważnia legitymacja emerycka.

Specjalną ofertę przygotowaliśmy dla uczestników zajęć i sekcji działających przy MDK. Każdy, kto przychodzi do nas na zajęcia i dokonuje regularnych opłat będzie mógł korzystać z kina już za 10 zł, niezależnie od formatu, w którym pokazywany jest film. Wszyscy uczestnicy zajęć otrzymają specjalne karty, które będą stanowiły podstawę do korzystania ze zniżek. Ze zniżki można korzystać po uregulowanej wpłacie za zajęcia, co kasjer zaznaczy we wspomnianej karcie. Osoby płacące za zajęcia przez Internet mogą otrzymać wpis w recepcji MDK.

Ze względu na duże zainteresowanie zajęciami artystycznymi w MDK osoby, które uczęszczają w kilku zajęciach będą za drugie zajęcia płacić 50% kwoty. Zniżka ta dotyczyć będzie zajęć tańszych. Zniżka ta nie dotyczy Klubu Seniora „Milonga”.

Ważne: zniżki nie sumują się, a więc osoby mogące korzystać np. z Karty Mławiaka, Karty Rodzinka 3+, Ogólnopolskiej Karty Dużej rodziny muszą wybrać jedną z opcji naszych zniżek.

Źródło: MDK Mława

 

Zapisz

Zapisz

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "NOWE ZNIŻKI DLA KLIENTÓW KINA KOSMOS I UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ MIEJSKIEGO DOMU KULTURY"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
UM
Gość

Komentaz MDK jest bez sensu:”ze względu na duże zainteresowanie….będą za drugie zajęcia płacić 50%”. Jak jest duże zainteresowanie, to się zniżki redukuje a nie rozszerza. Widac komentarz był pisany podczas jakiejs imprezki i po kilku głębszych:).

Jakasienka1
Gość

No i brawo dla MDK!

wpDiscuz