Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

NOWE ZNIŻKI DLA KLIENTÓW KINA KOSMOS I UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ MIEJSKIEGO DOMU KULTURY


kosmos


Już od listopada na korzystniejszych zasadach z kina korzystać będą mogli studenci do 26 r. życia, płacąc cenę biletu ulgowego (tj. 12 zł za film w 2D i 14 zł za film w 3D). Chcąc skorzystać ze zniżki należy okazać legitymację studencką. Z podobnej zniżki, jak studenci mogą korzystać emeryci powyżej 60 r. życia. Do skorzystania z tej zniżki upoważnia legitymacja emerycka.

Specjalną ofertę przygotowaliśmy dla uczestników zajęć i sekcji działających przy MDK. Każdy, kto przychodzi do nas na zajęcia i dokonuje regularnych opłat będzie mógł korzystać z kina już za 10 zł, niezależnie od formatu, w którym pokazywany jest film. Wszyscy uczestnicy zajęć otrzymają specjalne karty, które będą stanowiły podstawę do korzystania ze zniżek. Ze zniżki można korzystać po uregulowanej wpłacie za zajęcia, co kasjer zaznaczy we wspomnianej karcie. Osoby płacące za zajęcia przez Internet mogą otrzymać wpis w recepcji MDK.

Ze względu na duże zainteresowanie zajęciami artystycznymi w MDK osoby, które uczęszczają w kilku zajęciach będą za drugie zajęcia płacić 50% kwoty. Zniżka ta dotyczyć będzie zajęć tańszych. Zniżka ta nie dotyczy Klubu Seniora „Milonga”.

Ważne: zniżki nie sumują się, a więc osoby mogące korzystać np. z Karty Mławiaka, Karty Rodzinka 3+, Ogólnopolskiej Karty Dużej rodziny muszą wybrać jedną z opcji naszych zniżek.

Źródło: MDK Mława

 

Zapisz

Zapisz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
UM
UM
6 lata temu

Komentaz MDK jest bez sensu:”ze względu na duże zainteresowanie….będą za drugie zajęcia płacić 50%”. Jak jest duże zainteresowanie, to się zniżki redukuje a nie rozszerza. Widac komentarz był pisany podczas jakiejs imprezki i po kilku głębszych:).

Jakasienka1
Jakasienka1
6 lata temu

No i brawo dla MDK!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x