Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

XIV Turniej Warcabowy o Puchar Starosty Mławskiego w Środowiskowym Domu Samopomocy w Mławie


slider-warNiemal 50 warcabistów z 16 placówek zaprzyjaźnionych z mławskim środowiskowym domem samopomocy wzięło udział w warcabowych zmaganiach.


W dniu 27.10.2016 roku w siedzibie Środowiskowego Domu Samopomocy w Mławie odbył się już po raz czternasty  Turniej Warcabowy o Puchar Starosty Mławskiego. Impreza rozpoczęła się od godz. 10.00 i trwała do godziny 15.00. Oficjalnie XIV Turniej Warcabowy o Puchar Starosty Mławskiego otworzył Pan Włodzimierz Wojnarowski – Starosta Powiatu Mławskiego.

W turnieju wzięło udział 46 graczy niepełnosprawnych  z 16 placówek z województwa warmińsko- mazurskiego i mazowieckiego. W imprezie udział wzięły zaprzyjaźnione z Placówką środowiskowe domy samopomocy, domy pomocy społecznej, ośrodek szkolno – wychowawczy, warsztaty terapii zajęciowej. Impreza miała charakter zamknięty.

Rozgrywki warcabowe społecznie prowadził Pan Leszek Pętlicki – Prezydent Międzynarodowego Komitetu Warcabowego Niepełnosprawnych. Każda z placówek za udział w turnieju otrzymała dyplom oraz upominek. Trzech graczy którzy zajęli trzy pierwsze miejsca otrzymało imienne dyplomy oraz puchary.

I miejsce zajął Pan Jarosław Górski z Domu Pomocy Społecznej ,,Zdrowa Jesień” w Bogurzynie,  II miejsce Pan Grzegorz Kołodziejski ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Strzegowie, III miejsce zajął Pan Wojciech Małecki ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Iłowie -Osadzie. Ponadto Pan Leszek Pętlicki przekazał otrzymany przez niego puchar najlepszej kobiecie biorącej udział w  XIV Turnieju Warcabowym o Puchar Starosty Mławskiego, którą okazała się Pani Dorota Raczyńska – uczestniczka ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Mławie. XIV Turniej  Warcabowy o Puchar Starosty Mławskiego  zakończył się wspólną zabawą taneczną.

źródło: ŚDŚ w Mławie

dsc_0007 dsc_0059 dsc_0043 dsc_0023 dsc_0017

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x