Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

1 listopada MKM kursuje jak w dni powszednie


dsc_01371 listopada 2015 r., autobusy Mławskiej Komunikacji Miejskiej będą kursowały zgodnie z codziennym rozkładem jazdy (jak w dni powszednie).

KSP Mława nabór

Ze względu na zmianę organizacji ruchu na drogach dojazdowych do cmentarzy parafialnego (przy ul. 18 Stycznia) i komunalnego (przy ul. Kolbego), autobusy Linii „ A” będą jeździły ul. Narutowicza. Pasażerowie chcący udać się na pobliskie cmentarze będą mogli korzystać ze specjalnego przystanku położonego przy Rondzie Solidarności (Narutowicza – CMENTARZE).

Trasa Linii nr 1 zostanie zmieniona.  Autobusy relacji Turystyczna – Łąkowa oraz  Łąkowa – Turystyczna będą dodatkowo zatrzymywały się przy Rondzie Solidarności (Narutowicza – CMENTARZE). Przystanek ten będzie zlokalizowany na trasie między przystankami Stary Rynek a Dworzec Autobusowy.

 źródło:UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz