Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

1 listopada MKM kursuje jak w dni powszednie


dsc_01371 listopada 2015 r., autobusy Mławskiej Komunikacji Miejskiej będą kursowały zgodnie z codziennym rozkładem jazdy (jak w dni powszednie).


Ze względu na zmianę organizacji ruchu na drogach dojazdowych do cmentarzy parafialnego (przy ul. 18 Stycznia) i komunalnego (przy ul. Kolbego), autobusy Linii „ A” będą jeździły ul. Narutowicza. Pasażerowie chcący udać się na pobliskie cmentarze będą mogli korzystać ze specjalnego przystanku położonego przy Rondzie Solidarności (Narutowicza – CMENTARZE).

Trasa Linii nr 1 zostanie zmieniona.  Autobusy relacji Turystyczna – Łąkowa oraz  Łąkowa – Turystyczna będą dodatkowo zatrzymywały się przy Rondzie Solidarności (Narutowicza – CMENTARZE). Przystanek ten będzie zlokalizowany na trasie między przystankami Stary Rynek a Dworzec Autobusowy.

 źródło:UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x