Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Poszukiwani listem gończym


Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie poszukuje na podstawie listów gończych  gończego, wydanych  przez Sąd Rejonowy w Mławie, w celu zatrzymania do odbycia kary pozbawienia wolności:
 
Rafała BUTRYN, s. Leszka
ur. 19.03.1994 r.
ostatnie miejsce zamieszkania: Mława, ul. Górna

KSP Mława nabór

Jarosława TRZCIŃSKIEGO, s. Edmunda
ur. 17.03.1983 r.
ostatnie miejsca pobytu: Mława, ul. Napoleońska oraz Modła, gm. Wiśniewo

Zwracamy się z prośbą do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanych o kontakt z najbliższą jednostką Policji, prokuraturą lub sądem. Jednocześnie informujemy, że ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce jest przestępstwem, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 (art. 239§1 k.k.).  Ponadto,  zgodnie z art. 280§2 k.p.k. , osoba informująca pozostanie utrzymana w tajemnicy.

Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu poszukiwanych osób należy zgłaszać pod numer  997.
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz