Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Przeżyli razem ponad pół wieku


sliderBurmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski udekorował medalami od Prezydenta RP pary, które obchodzą w tym roku jubileusz pięćdziesięciolecia małżeństwa.


Podczas zorganizowanej w sobotę 22 października 2016 r. uroczystości w Sali na Piętrze Miejskiego Domu Kultury w Mławie burmistrz gratulował i składał życzenia siedmiu parom: Halinie i Stanisławowi Dobiesom, Halinie i Janowi Jastrzębowskim, Halinie i Zygmuntowi Kaszubom, Reginie i Lucjanowi Lewickim, Mariannie i Wiesławowi Łazickim, Hannie i Józefowi Obrębskim oraz Jadwidze i Mirosławowi Tartasom. Powinszowania złożyła na ich ręce również kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Marzena Lipińska. Dostojnych jubilatów gospodarz miasta udekorował Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Nie mogło oczywiście zabraknąć lampki szampana za zdrowie szczęśliwych małżonków oraz pamiątkowych fotografii. Na koniec dla wszystkich par zaśpiewał o pięknie dojrzałej miłości zespół seniorów Cantare działający przy Miejskim Domu Kultury w Mławie.

Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie jest przyznawany przez Prezydenta RP. Aby go otrzymać, małżonkowie, ich dzieci bądź wnuki, powinni złożyć w Urzędzie Stanu Cywilnego wniosek dotyczący woli przyjęcia odznaczenia. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Mławy, którzy mogą poszczycić się równie pięknym stażem małżeńskim, do występowania w tej sprawie. Informacje można uzyskać w Urzędzie Miasta Mława, dzwoniąc pod numer tel. 23 654 64 40.

źródło i foto:UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x