Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kampania Białych Serc w Gminie Stupsk


sliderGmina Stupsk już po raz ósmy włącza się w akcje Białych Serc i tym samym solidaryzuje z tysiącami osób, które wyrażają swój sprzeciw przeciwko uzależnieniom.


Akcja ta na terenie Naszej Gminy bardzo mocno wspierana jest przez Wójta Gminy Stupsk, Gminną Bibliotekę Publiczną oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, jak również przez szkoły, nauczycieli, dzieci i rodziców. Doskonale widoczne jest to przez Białe Serca, które są symbolem akcji i widnieją praktycznie we wszystkich oknach tych budynków. Symbole te są ważne, ale samo wywieszenie białego serca na pewno nie rozwiąże wszystkich problemów  i dlatego jest to tylko mały akcent całej akcji.

W tym roku pracownicy Urzędu Gminy, Gminnej Biblioteki Publicznej i Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej jeszcze bardziej niż zwykle włączyli się w akcję i w sposób być może nie szablonowy, zwrócili uwagę na problemy dotyczące „uzależnień w sieci” i osobiście wystąpili w przedstawieniu profilaktycznym „W sieci uzależnień”. Przedstawienie to, było wystawiane we wszystkich lokalnych szkołach.

Ponadto Gminna Biblioteka Publiczna zorganizowała głośne czytanie bajek dla najmłodszych. Wśród zaproszonych gości, którzy podjęli się wyzwania był pan wójt Jacek Świderski i kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej pani Iwona Mikołajczyk. Na koniec dzieci wyposażone w trąbki i balony wraz ze wszystkimi pracownikami urzędu gminy i Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej wyszły na zewnątrz i tam razem wypuścili balony na znak naszego włączenia się w solidarny protest przeciwko narkotykom.

źródło: Gminna Biblioteka Publiczna w Stupsku

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x