Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

31 października NOC HORRORÓW W KINIE KOSMOS


maraton-horrorow31 października 2016 r. zapraszamy wszystkich kinomanów na maraton filmowy, podczas którego będzie można obejrzeć trzy horrory w bardzo korzystnej cenie.


W pakiecie znajdują się takie filmy jak: „Szubienica”, „Egzorcysta” i „Kiedy gasną światła”. Pierwszy seans rozpocznie się o godz. 18.00.
Bilety można kupować online i w kasie Kina KOSMOS. Zapraszamy do śledzenia naszej strony na Facebooku i wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania karnet dwuosobowy na MARATON HORRORÓW. Więcej na https://www.facebook.com/kosmosmlawa/

To nie koniec niespodzianek! Pary, które przyjdą w przebraniu otrzymają duży popcorn w cenie średniego.

Cena karnetu na MARATON HORRORÓW 25 zł/os

Zapraszamy!

Źródło: MDK Mława

Zobacz także…

Noc Horrorów 2017

To już dziś: Filmowa noc pełna grozy w kinie KOSMOS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500