Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Trzy rozbite auta w Strzegowie


strzegowo-1Sobotnia pogoda nie sprzyjała bezpiecznemu poruszaniu się po drogach. Do kolizji trzech aut osobowych doszło w sobotnie południe na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Strzegowo.

KSP Mława nabór

– W sobotę 22 października o godz. 13:16 wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Strzegowo. Zderzyły się tam ze sobą trzy samochody osobowe jadące tym samym pasem ruchu. Pojazdami w sumie podróżowało 10 osób. Dwóm osobom pomocy medycznej udzielił zespół ratownictwa medycznego, nie zachodziła konieczność przewiezienia ich do szpitala. Przez około pół godziny ruch odbywał się wahadłowo. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG oraz zastęp OSP Strzegowo. Policja ustala okoliczności zdarzenia – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

strzegowo-3 strzegowo-2

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz