Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Szymon Zakrzewski i Julia Giesek triumfują w tańcach standardowych


slider-taniecW minioną sobotę 22 października w Mławskiej Hali Sportowej odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego w ramach Mistrzostw Okręgu Podlaskiego PTT. Świetnie spisali się reprezentanci Mławskiego Centrum Tańca. Szymon Zakrzewski i Julia Giesek okazali się najlepsi w tańcach standardowych w klasie B. Znaczący sukces odnieśli również Jakub Żelik i Izabela Wydurska. Zajęli oni ostatecznie drugie miejsce w klasie E.


Pełne wyniki turnieju tutaj

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

red.

« 1 z 7 »

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x