Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Potrącenie pieszego na drodze Doziny – Bogurzyn


slider-policja-2Trwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku drogowego, w którym ranny został 29- letni pieszy, mieszkaniec pow. mławskiego. Do wypadku doszło nocą, młody mężczyzna nie miał na sobie żadnego elementu odblaskowego.


Jak wynika z ustaleń, do zdarzenia drogowego doszło chwilę po północy, 23 października na drodze relacji Doziny – Bogurzyn. Kierujący samochodem ciężarowym marki Man, 58- letni mieszkaniec pow. konińskiego, pomimo manewru omijania, potrącił idącego w tym samym kierunku pieszego, który  szedł prawym pasem jezdni. 29- letni pieszy, mieszkaniec pow. mławskiego, nie miał na sobie żadnego elementu odblaskowego. Potrącony pieszy, ze złamaną nogą został przewieziony do szpitala w Mławie. Kierujący samochodem był trzeźwy, od rannego pieszego została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło:KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x