Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mława. Kolejny nietrzeźwy za kierownicą


policja kontrolaOd 17 do 21 października ruch drogowy prowadził także działania pn. Tydzień Bezpieczeństwa Pieszych. W ramach działań, policjanci ujawnili 104 wykroczenia popełnione przez kierujących pojazdami oraz 53, których dopuścili się piesi. W 3 przypadkach skierowano wniosek o ukaranie do sądu. Działania będą kontynuowane.

KSP Mława nabór

Podczas weekendu, policjanci ruchu drogowego sprawdzili stan trzeźwości 298 kierujących.  Pomimo licznych akcji policji, wciąż niestety nie brakuje nietrzeźwych za kierownicą:

W niedzielę, o godz. 7:05 na ul. Gdyńskiej w Mławie, patrol policji zatrzymał kierującego samochodem marki VW Passat.  Dariusz B. lat 35, mieszkaniec Mławy, miał w organizmie ponad 1,40 promila alkoholu.

źródło:KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz