Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mława. Kolejny nietrzeźwy za kierownicą


policja kontrolaOd 17 do 21 października ruch drogowy prowadził także działania pn. Tydzień Bezpieczeństwa Pieszych. W ramach działań, policjanci ujawnili 104 wykroczenia popełnione przez kierujących pojazdami oraz 53, których dopuścili się piesi. W 3 przypadkach skierowano wniosek o ukaranie do sądu. Działania będą kontynuowane.


Podczas weekendu, policjanci ruchu drogowego sprawdzili stan trzeźwości 298 kierujących.  Pomimo licznych akcji policji, wciąż niestety nie brakuje nietrzeźwych za kierownicą:

W niedzielę, o godz. 7:05 na ul. Gdyńskiej w Mławie, patrol policji zatrzymał kierującego samochodem marki VW Passat.  Dariusz B. lat 35, mieszkaniec Mławy, miał w organizmie ponad 1,40 promila alkoholu.

źródło:KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x