Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mława. Kolejny nietrzeźwy za kierownicą


policja kontrolaOd 17 do 21 października ruch drogowy prowadził także działania pn. Tydzień Bezpieczeństwa Pieszych. W ramach działań, policjanci ujawnili 104 wykroczenia popełnione przez kierujących pojazdami oraz 53, których dopuścili się piesi. W 3 przypadkach skierowano wniosek o ukaranie do sądu. Działania będą kontynuowane.


Podczas weekendu, policjanci ruchu drogowego sprawdzili stan trzeźwości 298 kierujących.  Pomimo licznych akcji policji, wciąż niestety nie brakuje nietrzeźwych za kierownicą:

W niedzielę, o godz. 7:05 na ul. Gdyńskiej w Mławie, patrol policji zatrzymał kierującego samochodem marki VW Passat.  Dariusz B. lat 35, mieszkaniec Mławy, miał w organizmie ponad 1,40 promila alkoholu.

źródło:KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500