Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Marsz Białych Serc na ulicach Mławy


sliderBiałe serca i białe baloniki,  niebieskie flagi i żółte koszulki kampanii w ramach Europejskiego Solidarnego Protestu Przeciwko Narkotykom I Przemocy pojawiły się 21 października na ulicach Mławy.

KSP Mława nabór

Barwny pochód wyruszył spod pomnika J.Piłsudskiego w parku i przeszedł naokoło Starego Rynku, powiewając flagami i trąbiąc na trąbkach. W pochodzie dominowała młodzież szkolna, wraz ze swoimi nauczycielami, nie zabrakło też jednak osób dorosłych, byli również i seniorzy.

Swój sprzeciw wobec narkotyków przyszli zamanifestować ci, którzy mają świadomość jak szkodliwe i groźne są narkotyki.

Organizatorem i pomysłodawcą marszu jest Grupa Zalewski Patrol oraz Stowarzyszenie Hospicjum Królowej Apostołów.

RK

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Marsz Białych Serc na ulicach Mławy"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
xxx
Gość

Cel owszem bardzo szczytny bo nie można tolerować przemocy, narkotyków, alkoholizmu itd. ale z drugiej strony to jaki skutek przyniesie taka akcja?

wpDiscuz