Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zderzenie na Kopernika. Jeden ranny w szpitalu


slider

Na skrzyżowaniu ulic Kopernika i Torfa Załęskiego doszło dziś (21 października)  po południu do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Młody mężczyzna kierujący Mazdą wyjeżdżając z ulicy Torfa Załęskiego wjechał pod jadącego w stronę lasu Peugeota. W wyniku zderzenia kierowca Mazdy trafił do szpitala.

– Zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na ulicy Kopernika wpłynęło o godzinie 16:36. Kierujący samochodem osobowym marki Mazda w wyniku zderzenia został zakleszczony w kabinie pojazdu. Działania straży polegały na uwolnieniu kierowcy zakleszczonego w kabinie pojazdu przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Pomocy medycznej udzielał już zespół ratownictwa medycznego obecny na miejscu zdarzenia. Dalsze działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. W działaniach uczestniczyły dwa zastępy JRG Mława, zespół ratownictwa medycznego, trzy radiowozy policyjne – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

7
KOMENTARZE

avatar
1500
o.l.
Gość
o.l.

Konieczne są progi zwalniające na Kopernika

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Nie ma takiej opcji, ul. Kopernika jeździ pogotowie ratunkowe, lepszy wariant to zablokowanie wyjazdu z Torfa 😀 , to przecież ci użytkownicy powodują zderzenia aut.

Gość
Gość
Gość

No i pizzy nie będzie….

Kriss
Gość
Kriss

Niezły strzał. Ciekawe czy Peżocik mieścił się w 50 km/h.

mw
Gość
mw

co to . ścieli słup. To jest niebezpieczne miejscr. rondo tam jest konieczne albo światła.

wml
Gość
wml

najlepiej zakaz ruchu wprowadzić… słup jest nowy – leżał i czekał na zamontowanie

zdzichu
Gość
zdzichu

Nawet go łańcuchem przykuli do drugiego słupa by go złomiarze nie ukradli