Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Targi Seniora w Mławskiej Hali Sportowej


 


sliderPrzegląd twórczości artystycznej seniorów, koncert Haliny Frąckowiak i zabawa taneczna to elementy programu odbywających się wczoraj (20 października) w Mławskiej Hali Sportowej Targów Seniora.

W przeglądzie twórczości artystycznej seniorów, występy dziewięciu zgłoszonych do konkursu zespołów komisja konkursowa oceniała w kategoriach: zespoły instrumentalno – wokalne oraz inne formy artystyczne.

Ostatecznie I miejsce nagrodzone pucharem wręczonym przez starostę Włodzimierza Wojnarowskiego zajął zespół Wiecznie Młodzi z Płońska. Komisja nagrodziła przede wszystkim charyzmatyczny sposób prezentacji kompozycji autorskiej i własny akompaniament.

II miejsce i okolicznościowy puchar przyznano zespołowi Klubu Seniora Gorące Serca z Lipowca Kościelnego. W konkursowym występie zespół zaśpiewał a capella, w ciekawy i ekspresyjny sposób, z dużą dozą humoru.

III miejsce zajęła grupa Ale Babki z Wiśniewa  (w kategorii inne formy artystyczne)  za monolog Hanki Bielickiej. Komisja doceniła wyraz artystyczny, interpretację i kunszt aktorski.

W Targach Seniora, organizowanych po raz pierwszy przez Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Seniorów „AS” wzięły udział instytucje, organizacje, kluby i stowarzyszenia z terenu powiatu mławskiego i ościennych. Na targach zaprezentowały się między innymi: Koło Gospodyń Wiejskich  z Syberii, Klub Seniora Pogodny Uśmiech z Mławy, Dom Pomocy Społecznej Kombatant z Ciechanowa, Klub Seniora z Dzierzgowa, Zespół Dąbkowiacy, Klub Seniora z Glinojecka, Aktywne Kobiety z Radzanowa, Klub Seniora Kwiat Jesieni ze Szreńska.

Seniorom podobał się koncert Haliny Frąckowiak, piosenkarki popularnej w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych.

Imprezę zakończyła wspólna zabawa taneczna poprowadzona przez Piotra Marlęgę.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Zosia
Zosia
5 lata temu

Wspaniała impreza – połączenie przyjemnego z pożytecznym. Wielkie dzięki dla organizatorów.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x