Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Targi Seniora w Mławskiej Hali Sportowej


 

KSP Mława nabór

sliderPrzegląd twórczości artystycznej seniorów, koncert Haliny Frąckowiak i zabawa taneczna to elementy programu odbywających się wczoraj (20 października) w Mławskiej Hali Sportowej Targów Seniora.

W przeglądzie twórczości artystycznej seniorów, występy dziewięciu zgłoszonych do konkursu zespołów komisja konkursowa oceniała w kategoriach: zespoły instrumentalno – wokalne oraz inne formy artystyczne.

Ostatecznie I miejsce nagrodzone pucharem wręczonym przez starostę Włodzimierza Wojnarowskiego zajął zespół Wiecznie Młodzi z Płońska. Komisja nagrodziła przede wszystkim charyzmatyczny sposób prezentacji kompozycji autorskiej i własny akompaniament.

II miejsce i okolicznościowy puchar przyznano zespołowi Klubu Seniora Gorące Serca z Lipowca Kościelnego. W konkursowym występie zespół zaśpiewał a capella, w ciekawy i ekspresyjny sposób, z dużą dozą humoru.

III miejsce zajęła grupa Ale Babki z Wiśniewa  (w kategorii inne formy artystyczne)  za monolog Hanki Bielickiej. Komisja doceniła wyraz artystyczny, interpretację i kunszt aktorski.

W Targach Seniora, organizowanych po raz pierwszy przez Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Seniorów „AS” wzięły udział instytucje, organizacje, kluby i stowarzyszenia z terenu powiatu mławskiego i ościennych. Na targach zaprezentowały się między innymi: Koło Gospodyń Wiejskich  z Syberii, Klub Seniora Pogodny Uśmiech z Mławy, Dom Pomocy Społecznej Kombatant z Ciechanowa, Klub Seniora z Dzierzgowa, Zespół Dąbkowiacy, Klub Seniora z Glinojecka, Aktywne Kobiety z Radzanowa, Klub Seniora Kwiat Jesieni ze Szreńska.

Seniorom podobał się koncert Haliny Frąckowiak, piosenkarki popularnej w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych.

Imprezę zakończyła wspólna zabawa taneczna poprowadzona przez Piotra Marlęgę.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Targi Seniora w Mławskiej Hali Sportowej"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Zosia
Gość

Wspaniała impreza – połączenie przyjemnego z pożytecznym. Wielkie dzięki dla organizatorów.

wpDiscuz