Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

O koncepcji przebudowy centrum miasta usłyszymy w miejskiej bibliotece


dsc01997Zapraszamy na spacer rewitalizacyjny organizowany z związku rozpoczętymi 14 października konsultacjami społecznymi projektu Gminnego Programami Rewitalizacji Miasta Mława. Spotkamy się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, gdzie zaprezentujemy przykładowe przedsięwzięcia rewitalizacyjne dotyczące zmian w centrum miasta. Zapraszamy w sobotę 22 października o godzinie 11:00 do czytelni dla dzieci, na piętrze biblioteki.


Miejska Biblioteka Publiczna jest przykładem  miejsca, które miasto zamierza rewitalizować wprowadzając w nie większą energię oraz stwarzając warunki lokalowe do realizacji nowych, ciekawych przedsięwzięć. Właśnie dlatego MBP jest miejscem, do którego tym razem zaprasza Mławian zespół ds. opracowania Gminnego Programu Rewitalizacji. W trakcie spotkania zostanie zaprezentowana także koncepcja przebudowy obszaru w centrum miasta, zamkniętego ulicami: Chrobrego, Żwirki, Żeromskiego i 3 Maja. – Prosimy mieszkańców o przybycie i dzielenie się z nami swoimi uwagami, oczekiwaniami , sugestiami. Jesteśmy na etapie konsultacji i to jest ten czas, kiedy można wprowadzać wszelkie korekty, ulepszenia i zmiany – zachęca Magdalena Cecelska, koordynator zespołu.

Przypomnijmy, że zarówno rewitalizacja Miejskiej Biblioteki Publicznej, jak i przebudowa obszaru przy „Handlowcu” to przedsięwzięcia zapisane w projekcie Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Mława. Dokument w formie elektronicznej można obejrzeć na stronie internetowej miasta, w wersji papierowej jest wyłożony w Wydziale Organizacyjnym Urzędu Miasta Mława (Stary Rynek 19, pok. nr 35) oraz w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. 3 Maja).

źródło: UMM

Zapisz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x