Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
meblolux

Aleksandra Przytulska – złotą i brązową medalistką Pucharu Świata w Teakwon-do


16-3-fot-1-1227784Absolwentka mławskiego I Liceum Ogólnokształcącego Aleksandra Przytulska (Kanigowska), obecnie zawodniczka Gdańskiego Klubu Taekwon-do zdobyła dwa medale na Pucharze Świata w Taekwon-do organizacji ITF, złoty w walkach w kategorii 75 kg oraz brązowy w testach siły.


Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Mławie najlepsze liceum na północnym Mazowszu

W Budapeszcie zakończył się trwający od 12 do października VI Puchar Świata w Taekwon-do. Rywalizowało w nim 1852 zawodników z 58 państw, reprezentujących 236 klubów. Ogromny sukces odniosła w tych zmaganiach Aleksandra Przytulska pochodząca z Mławy, a obecnie mieszkająca w Gdańsku.

Aleksandra Przytulska ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku. Jest czynną zawodniczką Gdańskiego Klubu Taekwon-do, aktualną Mistrzynią Polski. Wielokrotnie zdobywała tytułu Mistrza Polski. Jest także złotą medalistką Mistrzostw Europy.

red.

14572796_1335896943089419_5124800562197072928_n

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
lalala
Gość
lalala

Super dziewczyna. Wielkie gratulacje.

Kwiatki ze Szczecina
Gość
Kwiatki ze Szczecina

Ola śledząc twoje wyczyny sportowe, przesyłamy wielkie gratulacje i oczywiście pozdrowienia dla Was obojga.

TY
Gość
TY

brawo Ola,gratulacje tak trzymaj.

GOŚĆ
Gość
GOŚĆ

Agnieszka Przytulska?? :/

kot
Gość
kot

Brawo. Pani Ola zawsze była znakomita zawodniczką. Nasza sekcja taekwondo jest dumna , że może kroczyć śladami p.Aleksandry.