Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Aleksandra Przytulska – złotą i brązową medalistką Pucharu Świata w Teakwon-do


16-3-fot-1-1227784Absolwentka mławskiego I Liceum Ogólnokształcącego Aleksandra Przytulska (Kanigowska), obecnie zawodniczka Gdańskiego Klubu Taekwon-do zdobyła dwa medale na Pucharze Świata w Taekwon-do organizacji ITF, złoty w walkach w kategorii 75 kg oraz brązowy w testach siły.

KSP Mława nabór

W Budapeszcie zakończył się trwający od 12 do października VI Puchar Świata w Taekwon-do. Rywalizowało w nim 1852 zawodników z 58 państw, reprezentujących 236 klubów. Ogromny sukces odniosła w tych zmaganiach Aleksandra Przytulska pochodząca z Mławy, a obecnie mieszkająca w Gdańsku.

Aleksandra Przytulska ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku. Jest czynną zawodniczką Gdańskiego Klubu Taekwon-do, aktualną Mistrzynią Polski. Wielokrotnie zdobywała tytułu Mistrza Polski. Jest także złotą medalistką Mistrzostw Europy.

red.

14572796_1335896943089419_5124800562197072928_n

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

5 - liczba komentarzy w artykule "Aleksandra Przytulska – złotą i brązową medalistką Pucharu Świata w Teakwon-do"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
lalala
Gość

Super dziewczyna. Wielkie gratulacje.

Kwiatki ze Szczecina
Gość

Ola śledząc twoje wyczyny sportowe, przesyłamy wielkie gratulacje i oczywiście pozdrowienia dla Was obojga.

TY
Gość

brawo Ola,gratulacje tak trzymaj.

GOŚĆ
Gość

Agnieszka Przytulska?? :/

kot
Gość

Brawo. Pani Ola zawsze była znakomita zawodniczką. Nasza sekcja taekwondo jest dumna , że może kroczyć śladami p.Aleksandry.

wpDiscuz