Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Pierwszoklasiści w SP nr 6 złożyli ślubowanie


sliderTo wyruszający moment dla rodziców i radosny dla szkoły, kiedy uczniowie klas pierwszych rozpoczynają swój pierwszy etap szkolnej edukacji. 18 października czterdziestu uczniów z klas Ia i Ib ze Szkoły Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Mławie złożyło uroczyste ślubowanie i stało się jej pełnoprawnymi uczniami.

KSP Mława nabór

Do tej uroczystości  nowi uczniowie przygotowywali się od początku roku szkolnego pod kierunkiem wychowawców: Barbary Michalskiej i Małgorzaty Kwilman oraz nauczyciela wspomagającego Małgorzaty Brzezińskiej. Pierwszaki niemal bez tremy popisywały się przed publicznością recytacją wierszy i śpiewem piosenek. Przed złożeniem ślubowania pomyślnie przeszły przez próby mądrości, uśmiechu, zręczności i grzeczności, przygotowane dla nich przez prowadzącą egzamin Dobrą Wróżkę.

Dopiero pomyślny wynik pierwszego szkolnego egzaminu, który wszyscy zdali celująco  spowodował, że uroczystego pasowania szkolnym ołówkiem mogła dokonać dyrekcja szkoły – Piotr Piwowarski i Renata Szynkiewicz oraz burmistrz Sławomir Kowalewski.

Na zakończenie uroczystości wszyscy pierwszoklasiści otrzymali upominki przygotowane przez koleżanki i kolegów z klas III oraz prezenty od Rady Rodziców. Po części oficjalnej klasy zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia, a następnie udały się na spotkanie do swoich sal.

JK

« 1 z 3 »

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz