Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
meblolux

Pierwszoklasiści w SP nr 6 złożyli ślubowanie


sliderTo wyruszający moment dla rodziców i radosny dla szkoły, kiedy uczniowie klas pierwszych rozpoczynają swój pierwszy etap szkolnej edukacji. 18 października czterdziestu uczniów z klas Ia i Ib ze Szkoły Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Mławie złożyło uroczyste ślubowanie i stało się jej pełnoprawnymi uczniami.


Do tej uroczystości  nowi uczniowie przygotowywali się od początku roku szkolnego pod kierunkiem wychowawców: Barbary Michalskiej i Małgorzaty Kwilman oraz nauczyciela wspomagającego Małgorzaty Brzezińskiej. Pierwszaki niemal bez tremy popisywały się przed publicznością recytacją wierszy i śpiewem piosenek. Przed złożeniem ślubowania pomyślnie przeszły przez próby mądrości, uśmiechu, zręczności i grzeczności, przygotowane dla nich przez prowadzącą egzamin Dobrą Wróżkę.

Dopiero pomyślny wynik pierwszego szkolnego egzaminu, który wszyscy zdali celująco  spowodował, że uroczystego pasowania szkolnym ołówkiem mogła dokonać dyrekcja szkoły – Piotr Piwowarski i Renata Szynkiewicz oraz burmistrz Sławomir Kowalewski.

Na zakończenie uroczystości wszyscy pierwszoklasiści otrzymali upominki przygotowane przez koleżanki i kolegów z klas III oraz prezenty od Rady Rodziców. Po części oficjalnej klasy zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia, a następnie udały się na spotkanie do swoich sal.

JK

« 1 z 3 »

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500