Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Pamiątki i archiwalia o Janie Pawle II w miejskiej bibliotece


2016-10-18-15-58-40Dzień Papieża Jana Pawła II – święto obchodzone w Polsce corocznie 16 października oraz Dzień Papieski przypominający nam o wyborze Karola Wojtyły na papieża to okazja również do wspomnień bardziej osobistych.


Taki właśnie osobisty charakter ma październikowa wystawa pamiątek i archiwaliów o Janie Pawle II pochodzących ze zbiorów  prywatnych Janusza Dębskiego, Katarzyny Lewandowskiej, Beaty Marcinkiewicz, Andrzeja Serafina oraz Doroty i Dariusza Tadrzyńskich.

W gablotach na półpiętrze Miejskiej Biblioteki publicznej oglądać można książki, gazety, zdjęcia i inne pamiątki związane z Janem Pawłem II, jego pielgrzymkami i posługą pasterską.

JK

2016-10-18-15-58-50

2016-10-18-15-58-07

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500