Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marek Kiełbiński Czas na posła z Mławy 13 października głosuj na 13
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Pamiątki i archiwalia o Janie Pawle II w miejskiej bibliotece


2016-10-18-15-58-40Dzień Papieża Jana Pawła II – święto obchodzone w Polsce corocznie 16 października oraz Dzień Papieski przypominający nam o wyborze Karola Wojtyły na papieża to okazja również do wspomnień bardziej osobistych.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Taki właśnie osobisty charakter ma październikowa wystawa pamiątek i archiwaliów o Janie Pawle II pochodzących ze zbiorów  prywatnych Janusza Dębskiego, Katarzyny Lewandowskiej, Beaty Marcinkiewicz, Andrzeja Serafina oraz Doroty i Dariusza Tadrzyńskich.

W gablotach na półpiętrze Miejskiej Biblioteki publicznej oglądać można książki, gazety, zdjęcia i inne pamiątki związane z Janem Pawłem II, jego pielgrzymkami i posługą pasterską.

JK

2016-10-18-15-58-50

2016-10-18-15-58-07

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500