Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Pamiątki i archiwalia o Janie Pawle II w miejskiej bibliotece


2016-10-18-15-58-40Dzień Papieża Jana Pawła II – święto obchodzone w Polsce corocznie 16 października oraz Dzień Papieski przypominający nam o wyborze Karola Wojtyły na papieża to okazja również do wspomnień bardziej osobistych.

Taki właśnie osobisty charakter ma październikowa wystawa pamiątek i archiwaliów o Janie Pawle II pochodzących ze zbiorów  prywatnych Janusza Dębskiego, Katarzyny Lewandowskiej, Beaty Marcinkiewicz, Andrzeja Serafina oraz Doroty i Dariusza Tadrzyńskich.

W gablotach na półpiętrze Miejskiej Biblioteki publicznej oglądać można książki, gazety, zdjęcia i inne pamiątki związane z Janem Pawłem II, jego pielgrzymkami i posługą pasterską.

JK

2016-10-18-15-58-50

2016-10-18-15-58-07

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz