Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Dzieci z Domu Dziecka na „Czarodzieju”


sliderPonad dwudziestoosobowa grupa dzieci i młodzieży z Domu Dziecka w Kowalewie wraz ze swoimi wychowawcami 16 października obejrzała w warszawskim teatrze Palladium spektakl „Czarodziej”, w którym występuje między innymi Ada Gostkowska – aktorka pochodząca z Mławy.

KSP Mława nabór

„Czarodziej” to fantastyczny, pełen efektów specjalnych a przy tym ciepły i pogodny spektakl  familijny z Adą Gostkowską, Julią Pasiorowską, Julianem Waglewskim i świetnym Wojtkiem Rotowskim jako tytułowym Czarodziejem. To niezwykła podróż w krainę iluzji. Historia jest nieco banalna, ale jej wizualizacja już nie. Jest to opowieść, która niesie wartości ponadczasowe, choć treść nie jest tu najważniejsza. Otóż jest bardzo wrażliwa dziewczyna – Julia. Jej ojciec zajmuje się magią i od dziecka w tym świecie odnajduje sens. Córka bardzo chce nauczyć się sztuki iluzji. Nie do końca się to jej udaje. Pewnego razu w pokoju Julii pojawia się Czarodziej (Wojtek Rotowski), który pokazuje dziewczynie tajemnice magicznego świata. Powoduje, że jej ulubiony pluszowy Pajac ożywa… a resztę trzeba obejrzeć już samemu.

Tę właśnie możliwość uczestnictwa w bajecznym przedstawieniu naszym dzieciom sprawił dyrektor teatru PALLADIUM Maciej Wilk, prywatnie mąż Ady Gostkowskiej, który sponsorował dzieciom bilety na to przedstawienie. Autorką pomysłu, aby zaprosić właśnie dzieci z tej placówki jest ogromna pasjonatka Mławy i pomocnych działań – Helena Grącka, matka Ady Gostkowskiej.

Zarówno dyrektor Maciej Wilk jak i Helena Grącka otrzymali od dzieci podziękowania w formie własnoręcznie wykonanych dyplomów.

JK

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz