Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

21 października pomaszeruj z nami w Marszu Białych Serc


biale-serca-011Grupa Zalewski Patrol oraz Stowarzyszenie Hospicjum Królowej Apostołów zaprasza mieszkańców Mławy i powiatu mławskiego do udziału w głośnym V Marszu Białych Serc, który odbędzie się 21 października 2016 r.


Zbiórka przed rozpoczęciem Marszu od godz.12.30 przy pomniku J.Piłsudskiego w Parku Miejskim. Marsz wyruszy o godzinie 13.00 i  przejdzie chodnikami mijając następujące ulice: Długa, Płocka, Stary Rynek, 3 Maja, Żeromskiego, Reymonta, Sienkiewicza i zakończy się również w Parku Miejskim.

Uczestników V Marszu Białych Serc prosimy o przyozdobienie odzieży białym papierowym serduszkiem (symbolem Kampanii Białych Serc) oraz o zabranie gwizdków,instrumentów, przedmiotów robiących hałas,a także w miarę możliwości przyniesienie białych balonów i transparentów mówiących o szkodliwości narkotyków. Nad bezpieczeństwem uczestników V Marszu Białych Serc czuwać będzie policja oraz organizatorzy.

Marsz Białych Serc odbędzie się w ramach trwającej XII Kampanii Białych Serc -EUROPEJSKIEGO SOLIDARNEGO PROTESTU PRZECIWKO NARKOTYKOM I PRZEMOCY, który zakończy się 23 października 2016 r. 

 

źródło: Grupa Zalewski Patrol

Zapisz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Helena
Helena
5 lata temu

GŁOŚNY PROTEST PRZECIWKO NARKOTYKOM !!!
Dzieci i młodzież powinna o tym wiedzieć !
Trzeba uczulać dzieci na zagrożenia, które mogą je w szkole spotkać. – Oczywiście nie możemy demonizować. Szkoła nie oznacza niebezpieczeństwa, ale może w niej dochodzić do różnego rodzaju sytuacji, na które dziecko powinno być przygotowane. Narkotyki, dopalacze mogą dotyczyć różnych grup wiekowych i różnych miejsc, nie tylko szkół w miastach. Jako rodzice powinniśmy zwracać uwagę na to, żeby dzieci nie przyjmowały od osób obcych substancji, prezentów, środków których pochodzenia nie znają. Istotne są też cyberzagrożenia zarówno w rozumieniu kontaktów z nieznanymi osobami, poprzez internet jak i – w przypadku nastolatków – sekstingu.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x