Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

21 października pomaszeruj z nami w Marszu Białych Serc


biale-serca-011Grupa Zalewski Patrol oraz Stowarzyszenie Hospicjum Królowej Apostołów zaprasza mieszkańców Mławy i powiatu mławskiego do udziału w głośnym V Marszu Białych Serc, który odbędzie się 21 października 2016 r.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Zbiórka przed rozpoczęciem Marszu od godz.12.30 przy pomniku J.Piłsudskiego w Parku Miejskim. Marsz wyruszy o godzinie 13.00 i  przejdzie chodnikami mijając następujące ulice: Długa, Płocka, Stary Rynek, 3 Maja, Żeromskiego, Reymonta, Sienkiewicza i zakończy się również w Parku Miejskim.

Uczestników V Marszu Białych Serc prosimy o przyozdobienie odzieży białym papierowym serduszkiem (symbolem Kampanii Białych Serc) oraz o zabranie gwizdków,instrumentów, przedmiotów robiących hałas,a także w miarę możliwości przyniesienie białych balonów i transparentów mówiących o szkodliwości narkotyków. Nad bezpieczeństwem uczestników V Marszu Białych Serc czuwać będzie policja oraz organizatorzy.

Marsz Białych Serc odbędzie się w ramach trwającej XII Kampanii Białych Serc -EUROPEJSKIEGO SOLIDARNEGO PROTESTU PRZECIWKO NARKOTYKOM I PRZEMOCY, który zakończy się 23 października 2016 r. 

 

źródło: Grupa Zalewski Patrol

Zapisz

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Helena

GŁOŚNY PROTEST PRZECIWKO NARKOTYKOM !!! Dzieci i młodzież powinna o tym wiedzieć ! Trzeba uczulać dzieci na zagrożenia, które mogą je w szkole spotkać. – Oczywiście nie możemy demonizować. Szkoła nie oznacza niebezpieczeństwa, ale może w niej dochodzić do różnego rodzaju sytuacji, na które dziecko powinno być przygotowane. Narkotyki, dopalacze mogą dotyczyć różnych grup wiekowych i różnych miejsc, nie tylko szkół w miastach. Jako rodzice powinniśmy zwracać uwagę na to, żeby dzieci nie przyjmowały od osób obcych substancji, prezentów, środków których pochodzenia nie znają. Istotne są też cyberzagrożenia zarówno w rozumieniu kontaktów z nieznanymi osobami, poprzez internet jak i –… Czytaj więcej »