Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Miejski Dom Kultury zaprasza na zajęcia z decoupage’u


decoupageMiejski Dom Kultury zaprasza na zajęcia z decoupage’u
Od przyszłego tygodnia ruszają kreatywne zajęcia artystyczne skierowane do młodzieży, osób dorosłych i seniorów.


Decoupage to technika zdobnicza, z której korzystali tacy artyści, jak Henri Matisse czy Pablo Picasso. Mamy nadzieję, że mławianie również zainteresują się metodami, którymi posługiwali się znani twórcy.

Na zajęciach uczestnicy poznają najbardziej znaną technikę serwetkową, shabby chic oraz spękań jednoskładnikowych.

Podstaw decoupage’u będzie uczyć doświadczona Pani instruktor – Ewa Stabach, która od wielu lat organizuje kursy, i z przyjemnością wprowadzi zainteresowanych w arkany sztuki efektywnego zdobienia przedmiotów. Nauka pod okiem eksperta, z pewnością sprawi uczestnikom wiele radości, a na zajęciach nie będą się nudzić. Praca na powierzchni drewnianej, szkle czy akrylu, to tylko niektóre z wyzwań, które czekają na zainteresowanych.

Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek w godz. 14.00-15.30 (seniorzy) i 17.30-19.00 (młodzież i dorośli). Zapraszamy.

Zapisy na zajęcia przyjmowane są w recepcji Miejskiego Domu Kultury oraz telefonicznie na wskazany numer (23) 654 35 85. Miesięczny koszt 60zł/os. (młodzież i dorośli)

Autor: MDK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x