Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Miejski Dom Kultury zaprasza na zajęcia z decoupage’u


decoupageMiejski Dom Kultury zaprasza na zajęcia z decoupage’u
Od przyszłego tygodnia ruszają kreatywne zajęcia artystyczne skierowane do młodzieży, osób dorosłych i seniorów.

KSP Mława nabór

Decoupage to technika zdobnicza, z której korzystali tacy artyści, jak Henri Matisse czy Pablo Picasso. Mamy nadzieję, że mławianie również zainteresują się metodami, którymi posługiwali się znani twórcy.

Na zajęciach uczestnicy poznają najbardziej znaną technikę serwetkową, shabby chic oraz spękań jednoskładnikowych.

Podstaw decoupage’u będzie uczyć doświadczona Pani instruktor – Ewa Stabach, która od wielu lat organizuje kursy, i z przyjemnością wprowadzi zainteresowanych w arkany sztuki efektywnego zdobienia przedmiotów. Nauka pod okiem eksperta, z pewnością sprawi uczestnikom wiele radości, a na zajęciach nie będą się nudzić. Praca na powierzchni drewnianej, szkle czy akrylu, to tylko niektóre z wyzwań, które czekają na zainteresowanych.

Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek w godz. 14.00-15.30 (seniorzy) i 17.30-19.00 (młodzież i dorośli). Zapraszamy.

Zapisy na zajęcia przyjmowane są w recepcji Miejskiego Domu Kultury oraz telefonicznie na wskazany numer (23) 654 35 85. Miesięczny koszt 60zł/os. (młodzież i dorośli)

Autor: MDK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz