Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pod pomnikiem Jana Pawła II zabrzmiała „Barka”


sliderMsza św. w kościele Świętej Trójcy, a po niej krótka modlitwa, złożenie kwiatów pod pomnikiem i tradycyjnie już ulubiona pieśń papieża Jana Pawła II „Barka” odśpiewana przez mieszkańców zebranych na mławskim rynku – to druga część obchodów Dnia Papieskiego w Mławie.


Obchody Dnia Papieskiego w naszym mieście rozpoczęły się w Sali Papieskiej Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej od wręczenia stypendiów nadawanych przez Stowarzyszenie Pontyfikat Jana Pawła II uczniom mławskich szkół. Kolejną częścią była msza św. o godz. 18 odprawiana w kościele pw. Świętej Trójcy, po której  bezpośrednio jej uczestnicy przeszli pod pomnik Jana Pawła II. Po krótkiej modlitwie zebrani złożyli kwiaty i odśpiewali „Barkę”.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x