Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Pod pomnikiem Jana Pawła II zabrzmiała „Barka”


sliderMsza św. w kościele Świętej Trójcy, a po niej krótka modlitwa, złożenie kwiatów pod pomnikiem i tradycyjnie już ulubiona pieśń papieża Jana Pawła II „Barka” odśpiewana przez mieszkańców zebranych na mławskim rynku – to druga część obchodów Dnia Papieskiego w Mławie.

Słoneczne ogrody Mława

Obchody Dnia Papieskiego w naszym mieście rozpoczęły się w Sali Papieskiej Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej od wręczenia stypendiów nadawanych przez Stowarzyszenie Pontyfikat Jana Pawła II uczniom mławskich szkół. Kolejną częścią była msza św. o godz. 18 odprawiana w kościele pw. Świętej Trójcy, po której  bezpośrednio jej uczestnicy przeszli pod pomnik Jana Pawła II. Po krótkiej modlitwie zebrani złożyli kwiaty i odśpiewali „Barkę”.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500