Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Pod pomnikiem Jana Pawła II zabrzmiała „Barka”


sliderMsza św. w kościele Świętej Trójcy, a po niej krótka modlitwa, złożenie kwiatów pod pomnikiem i tradycyjnie już ulubiona pieśń papieża Jana Pawła II „Barka” odśpiewana przez mieszkańców zebranych na mławskim rynku – to druga część obchodów Dnia Papieskiego w Mławie.

Obchody Dnia Papieskiego w naszym mieście rozpoczęły się w Sali Papieskiej Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej od wręczenia stypendiów nadawanych przez Stowarzyszenie Pontyfikat Jana Pawła II uczniom mławskich szkół. Kolejną częścią była msza św. o godz. 18 odprawiana w kościele pw. Świętej Trójcy, po której  bezpośrednio jej uczestnicy przeszli pod pomnik Jana Pawła II. Po krótkiej modlitwie zebrani złożyli kwiaty i odśpiewali „Barkę”.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz