Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Dachowanie auta. Pięć osób w szpitalu


uniszki-cegielnia-wypadek-1

fot. KPP Mława

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Niefortunnie zaczął się niedzielny poranek dla pięciu młodych ludzi wracających z dyskoteki.  W okolicy Uniszek Cegielni peugeot, którym jechali dachował i wypadł z drogi. Kierowca i pasażerowie, chociaż opuścili auto o własnych siłach, to jednak trafili do szpitala.

– Zgłoszenie o aucie wywróconym na drodze krajowej nr 7 w okolicy Uniszek Cegielni otrzymaliśmy o godzinie 4:04. Na miejscu zdarzenia działania prowadziły dwa zastępy JRG Mława oraz OSP Wieczfnia Kościelna. Było 5 karetek pogotowia oraz policja. Osoby jadące pojazdem o własnych siłach opuściły wywrócone auto jeszcze przed przyjazdem straży. Działania straży polegały na pomocy w udzielaniu pierwszej pomocy oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Policja ustala okoliczności wypadku – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

Aktualizacja 17.10.2016
– Mławska policja prowadzi czynności w sprawie wypadku drogowego, w którym uczestniczyło 5 młodych osób, wracających z dyskoteki. Do zdarzenia doszło w niedzielę o godz. 4:05 na drodze relacji Mława – Windyki w pobliżu miejscowości Uniszki Cegielnia. Kierowca i pasażerowie opuścili rozbity wrak auta o własnych siłach.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Peugeot 306, 18- letni mieszkaniec pow. mławskiego, jadąc w kierunku Mławy, stracił nagle panowanie nad pojazdem. Samochód wypadł z drogi do rowu a następnie dachując uderzył w drzewo. Kierowca oraz czworo 17- letnich pasażerów auta, opuściło rozbity wrak  o własnych siłach. Po badaniach i udzielonej im  pomocy medycznej, w szpitalu na obserwacji zostały dwie osoby.  Kierowca auta był trzeźwy. Miesiąc temu zdobył  prawo jazdy. Cała piątka uczestników zdarzenia wracała z pobliskiej dyskoteki. Obecne na miejscu służby ratunkowe oraz  policjanci są zgodni, że ci młodzi ludzie cudem uniknęli tragedii – podaje asp. Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

uniszki-cegielnia-wypadek-2

fot. KPP Mława

red.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
coco

Szukali rozrywki to ją znaleźli. Wielkie mi co.

Realista

Mieli więcej szczęścia niż rozum – ot co.