Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Rockowania 2016. Czekamy na wasze demówki


pobraneZapisz

Autentyczność, kreatywność i energia plus autorskie kawałki – to wszystko można będzie zobaczyć i usłyszeć podczas XIV Rockowań w Mławie.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Wystąpią najciekawsze zespoły z całej Polski grające w różnych stylistykach. Teksty, jak zawsze bez cenzury, ale oczywiście umiar jest wskazany. Czekamy na wasze demówki i czadowe granie 19 listopada.

W tym roku w recepcji (idealnym miejscu do małych koncertów) wystawiamy piece plus podstawowy zestaw perkusyjny dla tych, którzy w czasie przerw technicznych zechcą zagrać i zaśpiewać unplugged, a właściwie to z niedużą ilością prądu. Tu będzie można grać też covery.

Pracom jury przewodniczy w tym roku Paweł Sztompke – recenzent i dziennikarz muzyczny, w latach 1977-96 prowadzący audycje w radiowej Trójce, obecnie związany z Programem I Polskiego Radia.

Tegoroczny festiwal zakończy występ zespołu Lao Che.

Rockowania_2016_regulamin

Rockowania_2016__karta_zgloszenia

Źródło: UMM / MDK

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
emigrant

Lao Che świetny zespół, w zeszłym roku Gooral też ciekawy. Coraz lepiej się dzieje 🙂