Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Rockowania 2016. Czekamy na wasze demówki


pobraneZapisz

Autentyczność, kreatywność i energia plus autorskie kawałki – to wszystko można będzie zobaczyć i usłyszeć podczas XIV Rockowań w Mławie.

KSP Mława nabór

Wystąpią najciekawsze zespoły z całej Polski grające w różnych stylistykach. Teksty, jak zawsze bez cenzury, ale oczywiście umiar jest wskazany. Czekamy na wasze demówki i czadowe granie 19 listopada.

W tym roku w recepcji (idealnym miejscu do małych koncertów) wystawiamy piece plus podstawowy zestaw perkusyjny dla tych, którzy w czasie przerw technicznych zechcą zagrać i zaśpiewać unplugged, a właściwie to z niedużą ilością prądu. Tu będzie można grać też covery.

Pracom jury przewodniczy w tym roku Paweł Sztompke – recenzent i dziennikarz muzyczny, w latach 1977-96 prowadzący audycje w radiowej Trójce, obecnie związany z Programem I Polskiego Radia.

Tegoroczny festiwal zakończy występ zespołu Lao Che.

Rockowania_2016_regulamin

Rockowania_2016__karta_zgloszenia

Źródło: UMM / MDK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Rockowania 2016. Czekamy na wasze demówki"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
emigrant
Gość

Lao Che świetny zespół, w zeszłym roku Gooral też ciekawy. Coraz lepiej się dzieje 🙂

wpDiscuz