Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dzień Edukacji Narodowej w szkole muzycznej


sliderNauczyciele mławskiej szkoły muzycznej uczcili Dzień Edukacji Narodowej, czyli również swoje święto, koncertem na scenie ich rodzimej placówki. 


Zanim jednak na scenie pojawili się młodzi artyści, zdobywający szlify pod okiem swoich nauczycieli oraz sami nauczyciele, to podziękowania za trud całorocznej pracy, złożył dla wszystkich pracowników dyrektor PSM Wilhelm Taraszkiewicz. Pedagogom wręczył też nadane im stopnie awansu zawodowego. Dyrektor i nauczyciele otrzymali również podziękowania i kwiaty od uczniów szkoły muzycznej.  Potem już na scenie niepodzielnie królowała tylko muzyka.

RK

« 1 z 3 »

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x