Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pierwszoklasiści w SP 7 zostali pasowani


slider13 października społeczność szkolna Szkoły Podstawowej nr 7 uroczyście i oficjalnie przyjęła do swojego grona 45 pierwszoklasistów. Na zorganizowanej z tej okazji uroczystości nowi uczniowie szkoły musieli godnie zaprezentować się przed swoimi  starszymi kolegami, nauczycielami, rodzicami i zaproszonymi gośćmi.


Ich starszy kolega przebrany za „starego profesora” egzaminował ich z miłości do Ojczyzny, ale też muzykalności, pracowitości i mądrości. Ponieważ pierwszoklasiści byli już do egzaminu świetnie przygotowani, nawet wystąpienia przed tak licznym audytorium ich nie tremowały, bez kłopotów wszyscy zostali przyjęci do grona uczniów tej placówki. Tradycyjnego pasowania szkolnym ołówkiem dokonali dyrektor Elżbieta Bieńkowska i burmistrz Sławomir Kowalewski.

To spotkanie stało się też okazją do nagrodzenia pedagogów tej placówki w przededniu Dnia Edukacji Narodowej. Dyrektor Elżbieta Bieńkowska w sposób szczególny wyróżniła dwunastu pracowników, wręczając im przyznane nagrody dyrektorskie. Wśród nagrodzonych znaleźli się: Cichocka Barbara, Kieglerska Irena, Klimek Dorota, Kowal Ewa, Kowalski Wojciech, Malinowska Katarzyna,Modzelewska Joanna,  Nowińska Edyta, Pietrzak Agnieszka, Sęczkowska Katarzyna, Tokarska Iwona, Włodarska Marta.

JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x