Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Pierwszoklasiści w SP 7 zostali pasowani


slider13 października społeczność szkolna Szkoły Podstawowej nr 7 uroczyście i oficjalnie przyjęła do swojego grona 45 pierwszoklasistów. Na zorganizowanej z tej okazji uroczystości nowi uczniowie szkoły musieli godnie zaprezentować się przed swoimi  starszymi kolegami, nauczycielami, rodzicami i zaproszonymi gośćmi.

KSP Mława nabór

Ich starszy kolega przebrany za „starego profesora” egzaminował ich z miłości do Ojczyzny, ale też muzykalności, pracowitości i mądrości. Ponieważ pierwszoklasiści byli już do egzaminu świetnie przygotowani, nawet wystąpienia przed tak licznym audytorium ich nie tremowały, bez kłopotów wszyscy zostali przyjęci do grona uczniów tej placówki. Tradycyjnego pasowania szkolnym ołówkiem dokonali dyrektor Elżbieta Bieńkowska i burmistrz Sławomir Kowalewski.

To spotkanie stało się też okazją do nagrodzenia pedagogów tej placówki w przededniu Dnia Edukacji Narodowej. Dyrektor Elżbieta Bieńkowska w sposób szczególny wyróżniła dwunastu pracowników, wręczając im przyznane nagrody dyrektorskie. Wśród nagrodzonych znaleźli się: Cichocka Barbara, Kieglerska Irena, Klimek Dorota, Kowal Ewa, Kowalski Wojciech, Malinowska Katarzyna,Modzelewska Joanna,  Nowińska Edyta, Pietrzak Agnieszka, Sęczkowska Katarzyna, Tokarska Iwona, Włodarska Marta.

JK

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz