Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Konopianka zatrzymała lidera, Żak nie wyjechałPiłkarze z Konopek nie zwalniają tempa. Choć w konfrontacji z PAF-em Płońsk nie udało się przedłużyć serii wygranych do pięciu z rzędu, trener Mariusz Mikłowski mógł być zadowolony z postawy swoich podopiecznych.

Prowadzący w tabeli płońszczanie przystąpili do rywalizacji z naszą ekipą pełni nadziei na kolejny sukces. Występy w okręgówce zrobiły swoje – zdominowali początek zmagań w rundzie jesiennej. Gdyby nie remis ze Świtem Baranowo, mieliby na koncie komplet wygranych.

Teraz zostali zatrzymani przed kolejnego pierwszoroczniaka. Kapitalne zawody rozegrał bramkarz Konopek Damian Ankiewicz (na zdjęciu). Wyszedł zwycięsko ze wszystkich pojedynków, zachował także czujność przy strzałach z dystansu. W efekcie wspólnie z kolegami zanotował premierowy remis w bieżących rozgrywkach.

Zawodnicy ze Szreńska mieli się zmierzyć w sobotnie popołudnie z wiceliderem A-klasy. Niestety nie zdołali dojechać na meczu. Na przeszkodzie stanęły kłopoty techniczne pojazdu.

W następnej serii Konopiankę czeka wyjazd do Karniewa, natomiast Żak podejmie na swoim boisku  siódmy w tabeli Kryształ Glinojeck.

tab

X kolejka (15-16 października): Kurpik – Jutrzenka, Gryf – Korona, Żak – Kryształ, Świt – Orzeł, Rzekunianka – Wąsewo, PAF – Mazowsze, Pełta – Konopianka

Najlepsi strzelcy: 19 – Daniel Skała (Mazowsze), 9 – Artur Rawa (Orzeł), Daniel Lis (Konopianka), Damian Wierzchowski (PAF), 7 – Bartosz Pędzich (Rzekunianka), Bartosz Wilga (Mzowsze)

RS

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x