Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Gimnazjaliści z „Dwójki” bezkonkurencyjni


slider-g2Gimnazjum nr 2 zdecydowanie uplasowało się na pierwszym miejscu sportowej  klasyfikacji  generalnej za rok 2015/2016 w Mławie.


Na początku października w siedzibie Starostwa Powiatowego w Mławie odbyło się coroczne podsumowanie rywalizacji sportowej gimnazjów. Wśród gości obecni byli przedstawiciele samorządu powiatowego oraz miasta, a także dyrektorzy szkół, nauczyciele wychowania fizycznego i działacze sportowi.

W klasyfikacji generalnej za rok 2015/2016 uczniowie Gimnazjum nr 2 im. dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie okazali się bezkonkurencyjni, zdobywając pierwsze miejsce. Tuż za nim uplasowało się gimnazjum w Szreńsku, zaś na trzecim gimnazjum w Strzegowie. Gratulujemy naszym sportowcom.

źródło: Gimnazjum nr 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x