Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Gimnazjaliści z „Dwójki” bezkonkurencyjni


slider-g2Gimnazjum nr 2 zdecydowanie uplasowało się na pierwszym miejscu sportowej  klasyfikacji  generalnej za rok 2015/2016 w Mławie.

KSP Mława nabór

Na początku października w siedzibie Starostwa Powiatowego w Mławie odbyło się coroczne podsumowanie rywalizacji sportowej gimnazjów. Wśród gości obecni byli przedstawiciele samorządu powiatowego oraz miasta, a także dyrektorzy szkół, nauczyciele wychowania fizycznego i działacze sportowi.

W klasyfikacji generalnej za rok 2015/2016 uczniowie Gimnazjum nr 2 im. dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie okazali się bezkonkurencyjni, zdobywając pierwsze miejsce. Tuż za nim uplasowało się gimnazjum w Szreńsku, zaś na trzecim gimnazjum w Strzegowie. Gratulujemy naszym sportowcom.

źródło: Gimnazjum nr 2

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz