Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Mławski Bal Seniora


bsTo wydarzenie na stałe wpisało się w plan imprez miejskich. Tym razem mławscy seniorzy spotykają się na Mławskiej Hali Sportowej 23 października o godzinie 18.00, by wspólnie przetańczyć całą noc, poznać się i wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Koszt udziału w Balu to 30 zł. Karnety do nabycia w kasie MDK w Mławie.
Bal odbywa się w ten sam weekend co Mława Open – czyli Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego. Dzięki temu nasi seniorzy mogą bawić się w iście profesjonalnej oprawie – na tanecznym parkiecie, z DJ-em i świetnym oświetleniem.
Oczywiście, wszyscy kibicujemy również parom tanecznym z Mławskiego Centrum Tańca, które 22 października rozgrzeją parkiet i publiczność do czerwoności i miejmy nadzieje zdobędą wysokie noty za swoje pokazy.

Autor MDK

KSP Mława nabór
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz