Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

„Językowcy” z Gimnazjum nr 2 z wizytą u młodszych kolegów w SP 7


sliderPo raz kolejny uczniowie Gimnazjum nr 2 im. dra J. Ostaszewskiego w Mławie gościli na lekcji j. angielskiego u młodszych kolegów w klasie II h Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie z okazji Dnia Języków Obcych.


Gimnazjaliści  przeprowadzili proste ćwiczenia  w j. angielskim, niemieckim, francuskim a także rosyjskim, które uprzednio przygotowali pod kierunkiem swoich nauczycieli  języków obcych. Uczniowie zostali podzieleni na cztery grupy, w których gimnazjaliści kolejno prezentowali materiał leksykalny. Prace „młodych nauczycieli” koordynowała p. A. Zbrzyska, nauczycielka języka angielskiego w Gimnazjum nr 2.

Przemiłym akcentem było  wręczenie na koniec spotkania  przygotowanej  wcześniej pod kierunkiem p. Anny Goszczyńskiej, nauczycielki języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 7 laurki z podziękowaniem za przeprowadzoną lekcję.

Celem spotkania było kształtowanie u uczniów umiejętności współpracy, postaw ciekawości, tolerancji, otwartości oraz pracy nad własnym rozwojem i dzielenia się wiedzą z innymi.

źródło: Gimnazjum nr 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x