Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nietrzeźwy pirat drogowy chciał przejechać policjantów. Padły strzały ostrzegawcze


slider-policja-mlawa

fot. KPP Mława

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie nietrzeźwego kierującego, który spowodował kolizję drogową i uciekł z miejsca zdarzenia. Podczas prowadzonego przez patrol pościgu, próbował potrącić interweniujących policjantów. Zatrzymany to 26-letni mieszkaniec pow. nidzickiego. W organizmie miał blisko 2 promile alkoholu.

 Do zdarzenia doszło w piątek o godz. 14:30. Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o kierującym oplem astrą, który w miejscowości Uniszki Zawadzkie uderzył w dwa samochody osobowe i uciekł z miejsca zdarzenia krajową siódemką. Interweniujący patrol ruchu drogowego rozpoczął pościg za sprawcą kolizji. Na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 7 z ulicą Płocką w Mławie, patrol zatrzymał kierującego oplem astrą. Jednak kierowca ruszył nagle, uderzając w radiowóz i próbując potrącić interweniujących policjantów. Policjanci oddali strzały ostrzegawcze i ruszyli w dalszy pościg za niebezpiecznym kierowcą.

Pijany kierowca został zatrzymany chwilę później w Wiśniewie. Na widok policyjnych patroli zamknął się od środka w samochodzie i nie reagował na wydawane mu polecenia. Policjanci wybili szybę w aucie i wydobyli na zewnątrz niebezpiecznego pirata drogowego, którzy stworzył poważne zagrożenie bezpieczeństwa na drodze. Zatrzymanym okazał się 26-letni mieszkaniec pow. nidzickiego. W organizmie miał blisko 2 promile alkoholu. Trafił do mławskiego aresztu. Trwają czynności mławskiej policji oraz prokuratury.

źródło: asp. Anna Pawłowska/RJ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
ktoś
Gość
ktoś

i tak nic mu nie zrobią, powinien nobla dostać, bo tacy są nietykalni

anka
Gość
anka

Całkowity brak mózgu.
To sobie teraz koleś odpocznie, bo chyba nie skończy się na zawiazach

głos
Gość
głos

W końcu Mławski funkcjonariusz pokazał do czego służy broń. Brawo.