Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Tragiczne zdarzenie na ulicy Warszawskiej


warszawskaDo tragicznego zdarzenia doszło wczoraj wieczorem około godziny 20:30  na ulicy Warszawskiej. Nie żyje kierowca ciężarowego Mercedesa. Mężczyzna zasłabł w kabinie pojazdu, zdążył jedynie zatrzymać auto i włączyć światła awaryjne.

KSP Mława nabór

Służby ratunkowe wezwał mieszkaniec pobliskiej posesji, który zwrócił uwagę na to, że  samochód z włączonymi światłami awaryjnymi dość długo stoi na ulicy Warszawskiej niemal na skrzyżowaniu z ulicą Okólną i nie widać, żeby ktoś przy tym samochodzie się poruszał. Na miejsce zdarzenia przybyła policja oraz zespół ratownictwa medycznego, niestety mężczyzna już nie żył.

– Do zdarzenia na ulicy Warszawskiej otrzymaliśmy wezwanie od policji. Zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława. Na miejscu okazał się, że mężczyzna, który kierował samochodem ciężarowym zasłabł. Przybyły lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i kierowania ruchem – informuje oficer dyżurny PSP.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz