Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wystawa „Sport w Mławie” w Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej


slider8 października o godz. 12 Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej zaprasza na otwarcie wystawy „Sport w Mławie. Historia i współczesność” Pierwsza tego rodzaju wystawa w naszym mieście powstała staraniem Muzeum, Archiwum Państwowego w Warszawie Oddział w Mławie, Klubu Sportowego „Zawkrze Mława” oraz grupy mławskich działaczy sportowych. Zapraszamy!

Jolanta Karpińska podziękowania


Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500