Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Wiśniewko. Na prostej drodze uderzyła w drzewo


sliderWczoraj na drodze Mława – Szreńsk, na prostym odcinku drogi pomiędzy miejscowościami Wiśniewko i Wojnówka, kierująca samochodem osobowym zjechała z drogi i uderzyła w przydrożne drzewo. Kierująca pojazdem kobieta trafiła do mławskiego szpitala.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o pojeździe, który w  Wiśniewku uderzył w drzewo otrzymaliśmy 5 października o godz. 17:14. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Kowalewo. Na miejscu zdarzenia strażacy udzielili kierującej pojazdem pierwszej pomocy, stosując między innymi tlenoterapię oraz unieruchomienie złamanych kończyn. Dalszą opiekę medyczną nad poszkodowaną przejął zespół ratownictwa medycznego, który zabrał ją do mławskiego szpitala. Dalsze działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Obecna na miejscu policja ustala okoliczności zdarzenia – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz