Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Wiśniewko. Na prostej drodze uderzyła w drzewo


sliderWczoraj na drodze Mława – Szreńsk, na prostym odcinku drogi pomiędzy miejscowościami Wiśniewko i Wojnówka, kierująca samochodem osobowym zjechała z drogi i uderzyła w przydrożne drzewo. Kierująca pojazdem kobieta trafiła do mławskiego szpitala.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Zgłoszenie o pojeździe, który w  Wiśniewku uderzył w drzewo otrzymaliśmy 5 października o godz. 17:14. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Kowalewo. Na miejscu zdarzenia strażacy udzielili kierującej pojazdem pierwszej pomocy, stosując między innymi tlenoterapię oraz unieruchomienie złamanych kończyn. Dalszą opiekę medyczną nad poszkodowaną przejął zespół ratownictwa medycznego, który zabrał ją do mławskiego szpitala. Dalsze działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Obecna na miejscu policja ustala okoliczności zdarzenia – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500