Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pomóżcie znaleźć pieska


york

rys. ilustracyjny

Słoneczne ogrody Mława

Około miesiąc temu, Pani Dorocie Kapitańskiej, mieszkance naszego miasta zaginał jej przyjaciel – piesek rasy YORK. Pani Dorota jest osobą niepełnosprawną, kontakt z psem bardzo pomagał jej w codziennym funkcjonowaniu, jego stratę bardzo boleśnie odczuła.

Pies wyszedł z posesji Pani Doroty, Mława Wólka, ul. Ceglana miesiąc temu. Ma 10 lat, wabi się „Kacperek”. To typowy YORK w kolorze srebrno – platynowym, z odstającymi brązowymi uszami, brązowymi łapkami i łebkiem w tym samym kolorze. Ze znaków szczególnych ma lekko wysunięty język oraz ślady pooperacyjne .

Niestety, ale właścicielka nie posiada aktualnych zdjęć pieska. Kontakt do Pani Doroty tel. 236544816.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500