Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pomóżcie znaleźć pieska


york

rys. ilustracyjny


Około miesiąc temu, Pani Dorocie Kapitańskiej, mieszkance naszego miasta zaginał jej przyjaciel – piesek rasy YORK. Pani Dorota jest osobą niepełnosprawną, kontakt z psem bardzo pomagał jej w codziennym funkcjonowaniu, jego stratę bardzo boleśnie odczuła.

Pies wyszedł z posesji Pani Doroty, Mława Wólka, ul. Ceglana miesiąc temu. Ma 10 lat, wabi się „Kacperek”. To typowy YORK w kolorze srebrno – platynowym, z odstającymi brązowymi uszami, brązowymi łapkami i łebkiem w tym samym kolorze. Ze znaków szczególnych ma lekko wysunięty język oraz ślady pooperacyjne .

Niestety, ale właścicielka nie posiada aktualnych zdjęć pieska. Kontakt do Pani Doroty tel. 236544816.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x